Eurosport 2 Live

Acum:  Schi acrobatic: Cupa Mondială, la Yaroslave, în Rusia - Masculin şi feminin, aerials
Urmeaz─â:  Snowboard: Cupa Mondială, la Montafon, în Austria - Masculin şi feminin, snowboardcross Inclusiv avancronica

Pasul 1. Alege unul din serverele de mai jos.

Daca un server nu merge, alege altul!
AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

Pasul 2. Apasa butonul de mai jos pentru a vedea Eurosport 2 Live cu AcePlayer.

Daca un server nu merge, alege altul! Instaleaza player-ul necesar.

Nu ai AcePlayer instalat ?

Programul TV la Eurosport 2 Live
07:30  Snooker: Mastersul de la Londra, în Regatul Unit - Sferturi de finală Programul britanic
09:30  Snowboard: Cupa Mondială, la Kreischberg, în Austria - Masculin şi feminin, big air Inclusiv avancronica
10:20  Snowboard: Cupa Mondială, la Montafon, în Austria - Masculin şi feminin, snowboardcross Inclusiv avancronica
11:45  Sanie: Cupa Mondială, la Oberhof, în Germania - Masculin, individual, manşa a doua
12:50  Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia - Calificările masculine HS 140
13:45  Snooker: Mastersul de la Londra, în Regatul Unit - Sferturi de finală Programul britanic
15:00  Snooker: Mastersul de la Londra, în Regatul Unit - Semifinale Programul britanic
18:30  Schi acrobatic: Cupa Mondială, la Yaroslave, în Rusia - Masculin şi feminin, aerials
19:35  Sanie: Cupa Mondială, la Oberhof, în Germania - Dublu, manşa întâi
20:05  Sanie: Cupa Mondială, la Oberhof, în Germania - Dublu, manşa a doua
20:35  Schi alpin: Cupa Mondială, la Wengen, în Elveţia - Coborârea masculină Inclusiv avancronica
21:30  Ştirile Eurosport
21:35  Patinaj viteză: Campionatul European, la Heerenveen, în Olanda - Masculin şi feminin, ziua întâi
23:35  Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia - Masculin, pe echipe, manşa finală, DT 140 Inclusiv avancronica
00:20  Schi alpin: Cupa Mondială, la Maribor, în Slovenia - Slalom uriaş feminin – Manşa a 2-a
00:55  Ştirile Eurosport
01:00  Schi acrobatic: Cupa Mondială, la Yaroslave, în Rusia - Masculin şi feminin, aerials
02:00  Golf: Circuitul PGA - Openul Sony, în Hawaii, în Honolulu, Statele Unite - Ziua a 3-a
04:00  Golf: Circuitul PGA - Openul Sony, în Hawaii, în Honolulu, Statele Unite - Ziua a 3-a
05:30  Schi acrobatic: Cupa Mondială, la Yaroslave, în Rusia - Masculin şi feminin, aerials
06:30  Snowboard: Cupa Mondială, la Montafon, în Austria - Masculin şi feminin, snowboardcross Inclusiv avancronica

Canale Sport TV Live