Canale Religioase TV Online

Trinitas TV Online

TV Online


Pro TV Online

07:00 Ştirile Pro Tv
10:30 Vorbeşte lumea
13:00 Ştirile Pro Tv
14:00 Lecţii de viaţă
15:00 La Maruţă
17:00 Ştirile Pro Tv
18:00 Ce spun românii
19:00 Ştirile Pro Tv
20:30 Curierul
22:15 Prețul răzbunării
00:00 Ştirile Pro Tv
00:30 Atomic Blonde: Agenta sub acoperire
02:30 Lecţii de viaţă
03:15 Vorbeşte lumea
05:00 Ce spun românii
06:00 Ştirile Pro Tv

Antena 1 Online

07:00 Observator
08:00 Neatza cu Răzvan şi Dani
12:00 Observator
14:00 Nuntă cu scântei
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 iUmor
22:15 O familie de coșmar
00:00 Xtra Night Show
01:00 Misiune: Imposibilă - Protocolul fantomă
03:15 Băieţi de oraş
03:45 Mangalița
04:30 Nuntă cu scântei
06:00 Observator

Kanal D Online

07:30 Teleshopping
08:15 Pastila de râs
08:45 Teleshopping
09:15 Dragoste și ură
11:00 Puterea dragostei
12:00 Știrile Kanal D
13:00 În căutarea adevărului
15:00 Teo Show
17:00 Puterea dragostei
19:00 Știrile Kanal D
20:00 Survivor Romania
23:00 Vulturii de noapte
01:00 Știrile Kanal D
02:00 Puterea dragostei
04:30 În căutarea adevărului
06:00 Teleshopping
06:30 Pastila de râs
06:45 Știrile Kanal D

Prima TV Online

07:20 Răzbunarea haiducilor
09:30 Teleshopping
10:00 Constantin 60'
11:00 Teleshopping
11:30 Cu lumea-n cap
12:00 Teleshopping
14:00 Camera de râs
14:30 Teleshopping
15:05 Focus
16:00 Paradisul femeilor
18:00 Focus 18
19:00 Trăsniți
20:00 Soldatul universal: Camarazi de arme
22:00 Starea naţiei
23:00 Focus din inima României
23:30 Trăsniți
00:30 Bill
02:30 Soldatul universal: Camarazi de arme
04:15 Nimeni nu-i perfect
05:30 Lucky Luke
06:50 Teleshopping

TVR 1 Online

07:00 Matinal
08:00 Matinal
09:00 Matinal
10:00 Ca'n viaţă
11:00 Teleshopping
11:30 Yanxi, palatul suspinelor
12:30 Între cer şi mare
13:00 1989 - Decembrie Rosu
14:00 Telejurnal
14:55 Vorbeşte corect!
15:10 Maghiara de pe unu
17:00 #Creativ
17:35 Yanxi, palatul suspinelor
18:35 Nadine
19:30 Extragere Loteria bonurilor fiscale
19:40 Sport Meteo
20:00 Telejurnal
21:00 România 9
22:00 Down the Road. Aventura
23:00 Vremea barbarilor
00:00 Telejurnal
00:30 Zigzag prin istorie
01:00 Nadine
01:50 Vremea barbarilor
02:45 Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
03:35 Între cer şi mare
04:01 Sport
04:16 Telejurnal
05:05 Zigzag prin istorie
05:30 #Creativ
05:55 Imnul României
06:00 România 9

Antena Stars Online

07:00 Lumea Nevazuta
08:00 Star Matinal
11:45 Teleshopping
12:00 Like a star
14:00 Star Magazine
15:45 Teleshopping
16:00 Cea mai tare din parcare
16:30 Refresh by Oana Turcu
17:30 Star News
18:45 Like a star
20:45 Răi da' buni
22:15 Star News
22:30 Agentia VIP
00:00 Like a star
01:00 Răi da' buni
02:30 Star Magazine
03:30 Agentia VIP
06:00 Teleshopping
06:15 Star Magazine

National TV Online

09:45 Dragoste si ura
10:45 Vouă
11:45 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Ştiri Naţional TV
13:15 Vouă
13:30 Baronii
14:00 Teleshopping
14:15 Vouă
14:30 Veterinarul
15:45 Vouă
16:15 Destine rătăcite
17:15 Veterinarul
18:30 Ştiri Naţional TV
19:00 Destine rătăcite
20:00 Dragoste si ura
21:00 Regatul asasinilor
23:15 Cei 7 ani de masa
01:15 Poama acră
03:15 Albumul Naţional
05:00 Ştiri Naţional TV
05:30 Baronii
06:00 Vouă
06:15 Albumul Naţional

Trinitas TV Online

07:10 Artă sacră
07:15 Sfinţii zilei (Sinaxar)
07:20 Mărturii şi evocări
07:30 Paşii Pelerinului
07:45 Talent şi efort
07:59 Cuvinte înţelepte
08:00 Jurnalul TRINITAS
08:45 Sfinţii zilei (Sinaxar)
08:50 Lumini peste timp
08:59 Cuvinte înţelepte
09:00 Sfânta Liturghie
10:45 Sfinţii zilei (Sinaxar)
10:50 Artă sacră
11:00 Mărturii şi evocări
11:10 Artă sacră
11:30 Sfinţii zilei (Sinaxar)
11:40 Talent şi efort
11:59 Cuvinte înţelepte
12:00 Magazin folcloric
13:00 Comori ale Ortodoxiei
14:00 Paşii Pelerinului
14:15 Lumini peste timp
14:25 Sfinţii zilei (Sinaxar)
14:30 Cuvânt pentru suflet
15:00 Credinţă şi cultură azi
15:59 Cuvinte înţelepte
16:00 Vecernia şi slujba Paraclisului
17:59 Cuvinte înţelepte
18:00 Cuvânt pentru suflet
18:30 Mărturii şi evocări
18:45 Artă sacră
18:55 Sfinţii zilei (Sinaxar)
19:00 Jurnalul TRINITAS
19:40 Şcolile Bisericii
20:00 România creştină
21:00 Credinţă şi cultură azi
22:00 Jurnalul TRINITAS
22:40 Şcolile Bisericii
23:00 România creştină
00:00 Paraclisul Sfinţilor Martiri Brâncoveni
01:05 Artă sacră
01:10 Şcolile Bisericii
01:30 Cuvânt pentru suflet
02:00 Magazin folcloric
02:59 Cuvinte înţelepte
03:00 Credinţă şi cultură azi
04:00 Jurnalul TRINITAS
04:40 Şcolile Bisericii
05:00 Cuvânt pentru suflet
05:30 Mărturii şi evocări
05:40 Sfinţii zilei (Sinaxar)
05:50 Artă sacră
06:00 Imnul naţional
06:05 Troparul Sfântului Andrei
06:06 Troparul aducerii moaştelor Sfântului Andrei
06:10 Slujba Acatistului

Eurosport 1 Online

08:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
10:00 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
10:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
12:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
15:30 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
16:05 Snooker: Mastersul de la Londra
17:00 Jocurile olimpice: Împotriva oricăror şanse
17:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Rio 2016
18:30 Omnisport: Jocurile Olimpice de Iarnă ale Tineretului, la Lausanne, în Elveţia
19:05 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
20:20 Ştirile Eurosport
20:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
21:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
21:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Titisee Neustadt, în Germania
22:30 Snooker: Mastersul de la Londra
23:25 Ştirile Eurosport
23:35 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
00:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
01:25 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
01:55 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
04:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
06:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne

Eurosport 2 Online

08:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
10:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
12:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
15:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Wengen, în Elveţia
15:45 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Titisee Neustadt, în Germania
16:45 Tenis: În culise
17:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
18:05 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
18:55 Snooker: Mastersul de la Londra
20:25 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
21:25 Ştirile Eurosport
21:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
22:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
23:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
00:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
00:30 Ştirile Eurosport
00:35 Snooker: Mastersul de la Londra
01:55 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
04:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
06:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne

HBO Romania Online

07:30 Pinguinii
08:50 Fiecare se crede normal
10:35 Corbul alb
12:40 Drumul unui câine către casă
14:15 Dragoste cu sare și piper
14:50 Dragoste cu sare și piper
15:25 Rugină și oase
17:30 Sufletul petrecerii
19:15 Batwoman
20:00 Outsider
21:00 Avenue 5
21:30 Larry David, inamicul public nr. 1
22:10 Răzbunătorii: Sfârşitul jocului
01:05 Regina rea
02:35 Statuia libertății
03:55 Glass
06:00 Marșul nupțial 4: Ceva vechi, ceva nou

HBO 2 Online

07:00 Masha si Ursul
07:30 Angry Birds: serialul
07:45 O balerină la Paris
08:10 Captain Marvel
10:10 Asterix: Secretul poțiunii magice
11:35 Casanova
13:30 Victoria
14:20 O balerină la Paris
14:50 Harry Potter și Piatra Filozofală
17:20 Harry Potter și Camera Secretelor
20:00 Pas cu pas
20:30 Swamp Thing
21:30 Favorita
23:30 Cuvântul L: generația Q
00:30 Ray Donovan
01:20 Școală sub teroare
03:05 Gotti
04:55 Donbass

HBO 3 Online

07:50 Aventurile lui Smallfoot
09:25 Bastarzii
11:20 Urzeala tronurilor
12:15 Urzeala tronurilor
13:20 Mary Poppins revine
15:30 G-Force: Salvatorii planetei
17:00 Cei 12 invincibili
19:10 Urzeala tronurilor
20:00 Urzeala tronurilor
21:00 Outsider
22:00 Avenue 5
22:30 Larry David: Curb Your Enthusiasm
23:10 Scapă, dacă poţi!
00:50 Călugărița: Misterul de la mănăstire
02:25 Outsider
03:25 Avenue 5
03:55 Larry David, inamicul public nr. 1
04:35 Un copil periculos
06:00 Povestea delfinului

AXN Online

07:00 Dragon Ball Super
07:30 Președinte de rezervă
08:25 MacGyver
09:20 Memorie perfectă
10:15 Crime pe Coasta de Azur
11:20 Candice Renoir
12:25 Grimm
13:20 Președinte de rezervă
14:15 MacGyver
15:10 Crime pe Coasta de Azur
16:15 Candice Renoir
17:25 Grimm
18:20 Președinte de rezervă
19:15 MacGyver
20:10 Memorie perfectă
21:05 Minți criminale
22:00 Minți criminale
22:55 Carter
23:50 Inferno
02:10 Demolat
04:10 Închiderea programului

AXN Black Online

07:00 Teleshop
10:05 Hannibal Post Mortem
10:15 Hannibal Post Mortem
10:25 Conan aventurierul
11:20 Test Drive
12:00 Teleshop
14:05 Hannibal Post Mortem
14:10 Hannibal Post Mortem
14:20 Test Drive
14:55 Test Drive
15:35 Test Drive
16:10 Călători din viitor
17:10 Conan aventurierul
18:10 Conan aventurierul
19:10 S.W.A.T.
20:05 S.W.A.T.
21:00 Goosebumps: Îți facem părul măciucă
23:00 Călători din viitor
23:55 Călători din viitor
00:55 Lunetistul: Trăgătorul din umbră
03:00 Al 5-lea val
05:00 Teleshop

Disney Channel Online

07:00 Elena din Avalor
07:30 Elena din Avalor
08:00 Bizaardvark
08:30 Bizaardvark
09:00 Jessie
09:30 Jessie
10:00 Penny on M.A.R.S.
10:30 Penny on M.A.R.S.
11:00 K.C. Sub acoperire
11:30 K.C. Sub acoperire
12:00 Totul pentru dans
12:30 Totul pentru dans
13:00 Bizaardvark
13:30 Bizaardvark
14:00 Disney 11
14:30 Disney 11
15:00 Ciudațeni
15:30 Amphibia
16:00 Copiii Bionici
16:30 Miraculous: Buburuza și Motan Noir
17:00 Miraculous: Buburuza și Motan Noir
17:30 Raven's Home
18:00 Disney 11
18:30 Disney 11
19:00 Amphibia
19:30 Cățelul Blogger
20:00 Cățelul Blogger
20:25 O balerină la Paris
21:00 O balerină la Paris
21:35 Luna
22:40 Prințesa Stea contra Forțelor Răului
22:55 Povestirile lui Mater
23:00 K.C. Sub acoperire
23:30 K.C. Sub acoperire
00:00 Baftă Charlie
00:30 Baftă Charlie
00:55 Cronicile Evermoor
01:20 Cronicile Evermoor
01:45 Violetta
02:40 Binny si Fantoma
03:05 Binny si Fantoma
03:30 LoliRock
03:55 LoliRock
04:20 Randy Cunningham Băiatul Ninja
04:40 Randy Cunningham Băiatul Ninja
05:05 Motanul deghizat
05:25 Motanul deghizat
05:45 Băiatul stridie
06:00 101 Dalmatian Street
06:30 Miraculous: Buburuza și Motan Noir

TV 1000 Online

08:15 Mary și Martha
09:45 Frank și robotul
11:15 Stai, că trage mama!
12:40 Getting Grace
14:30 Hulk uriașul
16:45 Substituirea
18:30 Mary și Martha
20:00 Zâmbet de Mona Lisa
22:00 Hellboy - Eroul scăpat din Infern
23:55 Prin aburii alcoolului
01:25 Lorzii din Dogtown
03:10 Hellboy - Eroul scăpat din Infern
05:55 Zâmbet de Mona Lisa

PRO Cinema Online

08:00 La bloc
10:30 Karate Kid II
12:45 Home Run: A doua șansă
15:00 Podul de pe râul Kwai
18:15 La bloc
20:30 Trafic criminal
22:30 Lady Bloodfight
00:30 Trafic criminal
02:15 Lady Bloodfight
04:00 La bloc
06:00 La Maruţă

Cinemax Online

07:00 Un anotimp în Franța
08:40 Jaf in stil italian
10:20 Prospectorul
12:00 Un loc întunecat
13:30 Mituri urbane - III: Madonna și Basquiat
13:55 Blaze
16:00 O tipa amuzanta
17:45 Jaf in stil italian
19:25 Lajkó, țigan în cosmos
21:00 Avioane, trenuri și automobile
22:30 Out of Blue
00:15 Finalul călătoriei
02:00 Un mafiot la Hollywood
03:00 Regele Lear
05:00 Asta-i viața

Happy Channel Online

07:00 Ingerasul
09:00 Teleshopping
09:15 CulTour
11:15 Teleshopping
11:30 A doua șansă
12:30 Elif
15:30 Ingerasul
17:30 CulTour
18:00 Clona
20:00 Femeie in infruntarea destinului
21:00 Ține-mă de mână!
22:00 Elita societății
23:00 Clona
01:00 CulTour
01:30 Elita societății
02:30 A doua șansă
03:15 Elif
05:45 Teleshopping
06:30 CulTour

Paramount Channel Online

08:20 Sydney White şi cei şapte tocilari
10:45 Star Trek II: Mânia lui Khan
13:05 Star Trek III: În căutarea lui Spock
15:25 Star Trek I: Filmul
18:15 Star Trek V: Ultima Frontieră
20:30 Colateral
23:00 Memento
01:35 Cauza si efect
03:35 Larry Crowne
06:30 Moștenire cu cântec

Film Cafe Online

08:00 Năzdrăvanii din pădure 2
09:40 Un motiv de a trăi, un motiv de a muri
12:20 Insula din vis
14:20 Semn de viaţă
17:05 Virgin la 40 de ani
19:50 Viața-n pușcărie
22:00 G.I. Jane
00:10 Infanteria Stelara 2: Eroul Federației
02:00 Sub teroare
03:50 Sfârșitul lumii

Discovery Channel Online

07:00 Maşini pe alese
08:00 Cum se fabrică diverse lucruri?
08:30 Cum se fabrică diverse lucruri?
09:00 Cum se fabrică ?
09:30 Vânătorii de artefacte
10:00 Comoara din garaj
10:30 Bogății ascunse în magazii
11:00 Autobahn A2
12:00 Maşini nervoase
13:00 Maşini pe alese
14:00 Insula lui Bear Grylls
15:00 Insula lui Bear Grylls
16:00 Insula lui Bear Grylls
17:00 Maşini pe alese
18:00 Bagaje la licitaţie
18:30 Bogății ascunse în magazii
19:00 Cum se fabrică diverse lucruri?
19:30 Cum se fabrică ?
20:00 Comori arhitecturale recuperate
21:00 Goana după aur
22:00 Supraviețuire pe cont propriu
23:00 Viață de camionagiu
00:00 Camioane în Australia
01:00 Comori arhitecturale recuperate
02:00 Expediţii în necunoscut
03:00 Goana după aur
04:00 Supraviețuire pe cont propriu
05:00 Maşini pe alese
06:00 Maşini pe alese

National Geographic Online

07:00 Doctor Pol
08:00 Împărații minelor
09:00 Salvatori pe drumuri înghețate
10:00 La pescuit de ton
11:00 În abis cu Bob Ballard
12:00 Super zgârie-nori
13:00 Ingineri
14:00 Dezastre în aer
15:00 Dezastre în aer
16:00 Fabrica de mâncare
16:30 Fabrica de mâncare
17:00 Știința prostiei
17:30 Știința prostiei
18:00 Doctor Pol
19:00 Fabrica de mâncare
19:30 Fabrica de mâncare
20:00 Al Doilea Război Mondial
21:00 Oceanul pe uscat
22:00 Supraviețuitor în Al Doilea Război Mondial
23:00 Primul Război Mondial
00:00 Al Doilea Război Mondial
01:00 Oceanul pe uscat
02:00 Supraviețuitor în Al Doilea Război Mondial
03:00 Primul Război Mondial
04:00 Fabrica de mâncare
04:30 Fabrica de mâncare
05:00 Știința prostiei
05:30 Știința prostiei
06:00 Fabrica de mâncare
06:30 Fabrica de mâncare

Discovery Investigation Online

07:00 Cutia Pandorei: Descătușarea răului
07:55 Cutia Pandorei: Descătușarea răului
08:50 Ultimul rămas-bun
09:45 Ultimul rămas-bun
10:40 Coşmarul din vecini
11:35 Crime în grup
12:30 Crime în grup
13:25 În mintea criminalului
14:20 Cazuri reale cu Aphrodite Jones
15:15 Cazuri reale cu Aphrodite Jones
16:10 Coşmarul din vecini
17:05 Criminali condamnaţi
18:00 Criminali condamnaţi
19:00 Poveşti adevărate cu Maria Elena Salinas
20:00 Poveşti adevărate cu Maria Elena Salinas
21:00 Poveşti adevărate cu Maria Elena Salinas
22:00 Înregistrări criminale
23:00 Cifre criminale
00:00 Drumuri infernale
01:00 Ultima noapte
02:00 Noaptea sfârșitului
03:00 Noaptea sfârșitului
03:45 Noaptea sfârșitului
04:30 Poveşti adevărate cu Maria Elena Salinas
05:20 Coşmarul din vecini
06:10 În mintea criminalului

Discovery Science Online

07:00 Cum se fabrică ?
07:24 Cum se fabrică ?
07:48 Cum se fabrică ?
08:12 Cum se fabrică ?
08:36 Cum se fabrică ?
09:00 Cum se fabrică ?
09:24 NASA
10:12 NASA: Cazuri neelucidate
11:00 Erori tehnologice remediate
11:48 Erori tehnologice remediate
12:36 Cum se fabrică ?
13:00 Cum se fabrică ?
13:24 Cum se fabrică ?
13:50 Morgan Freeman în spaţiu
14:38 Inventatorii unei noi lumi
15:26 Inventatorii unei noi lumi
16:14 Erori tehnologice remediate
17:02 Erori tehnologice remediate
17:50 NASA: Cazuri neelucidate
18:40 NASA: Cazuri neelucidate
19:30 Cum se fabrică ?
19:55 Cum se fabrică ?
20:20 Cum se fabrică ?
20:45 Cum se fabrică ?
21:10 Cum se fabrică ?
21:35 Cum se fabrică ?
22:00 Contact
22:50 Scenarii extraterestre
23:40 Scenarii extraterestre
00:30 NASA
01:20 NASA: Cazuri neelucidate
02:10 Inventatorii unei noi lumi
03:00 Inventatorii unei noi lumi
03:48 Contact
04:36 Cum se fabrică ?
05:00 Cum se fabrică ?
05:24 Cum se fabrică ?
05:48 Cum se fabrică ?
06:12 Cum se fabrică ?
06:36 Cum se fabrică ?

TLC Online

07:00 Rochia perfectă
07:30 Rochia perfectă
08:00 90 de zile până la nuntă
10:00 Viaţa la 300 kg
12:00 Rochia perfectă: Marea Britanie
12:30 Rochia perfectă: Marea Britanie
13:00 Familia cu multe fiice: Cvintupletele
15:00 Rochia perfectă
15:30 Rochia perfectă
16:00 90 de zile până la nuntă
17:30 Rochia perfectă: Asia
18:00 Viața la 300 de kilograme: Familia de o tonă
20:00 Doi designeri, o singură familie
21:00 Lumea familiei Plath
22:00 O familie neobişnuită
23:00 La degetul mic
00:00 90 de zile până la nuntă
01:30 Rochia perfectă: Asia
02:00 Tot nu știam că sunt însărcinată
02:48 Doi designeri, o singură familie
03:36 Lumea familiei Plath
04:24 Viața la 300 de kilograme: Familia de o tonă
06:00 Rochia perfectă
06:30 Rochia perfectă

Nat Geo Wild Online

07:00 Doctor Pol
08:00 Veterinar în Yukon
09:00 Captură de legendă
10:00 Monster Fish
11:00 Școala de cimpanzei
12:00 Cel mai mare mare alb?
13:00 Okavango
14:00 Okavango
15:00 Okavango
16:00 Doctor Pol
17:00 Fight Club
18:00 Secrete la zoo
19:00 Secrete la zoo
20:00 Martor
21:00 Secrete la zoo
22:00 Doctor Pol
23:00 Dr. K
00:00 Fight Club
01:00 Secrete la zoo
02:00 Martor
03:00 Okavango
04:00 Okavango
05:00 Okavango
06:00 Născut în Africa

Viasat History Online

07:00 Războiul secret
08:05 Războiul secret
09:05 Războiul secret
10:10 Războiul secret
11:10 Războiul secret
12:15 Câmpuri de bătălie
13:35 Câmpuri de bătălie
14:40 Câmpuri de bătălie
15:50 Câmpuri de bătălie
17:00 Cum am trăit în Germania lui Hitler
18:05 Cum am trăit în Germania lui Hitler
19:10 Numărătoarea inversă: Construirea și prăbușirea Zidului Berlinului
20:05 Istoria armelor
21:10 Secretele muzeelor
22:00 Karl Plagge: Nazistul care a salvat evrei
23:05 Secretele castelelor britanice
00:00 Titanicul: Povești din adâncuri
00:50 Secretele muzeelor
01:45 Al Doilea Război Mondial în culori
02:50 Karl Plagge: Nazistul care a salvat evrei
03:40 Secretele castelelor britanice
04:30 Misterele muzeului
05:15 Misterele muzeului
06:00 Misterele muzeului

TV Paprika Online

07:15 Preparate preferate
07:45 Cele mai bune reţete cu Hugh
08:00 Cine găteşte cel mai bine?
09:00 Doar pentru carnivori
09:30 Să gătim cu Jakubiak
10:00 Hairy Bikers: Preparate ca la mama acasă
11:00 Cele trei ingrediente ale lui Hugh
11:30 Ca la mama acasa – cu Patrizia Paglieri
12:00 Delicii din Cehia cu Vendy și Adam
12:30 Cine găteşte cel mai bine?
13:30 Reţete cotidiene cu Mary Berry
14:05 Raymond Blanc: Secrete în bucătărie
14:45 Arome îmbietoare
15:45 Secretele bucătăriei tradiționale cu Mary Berry
17:00 Cele trei ingrediente ale lui Hugh
17:30 Ca la mama acasa – cu Patrizia Paglieri
18:00 Să gătim cu Jakubiak
18:30 Hairy Bikers: Preparate ca la mama acasă
19:30 Reţete cotidiene cu Mary Berry
20:05 Raymond Blanc: Secrete în bucătărie
20:45 Arome îmbietoare
21:45 Preparate preferate
22:15 Secretele bucătăriei tradiționale cu Mary Berry
23:30 Ca la mama acasa – cu Patrizia Paglieri
00:00 Cele trei ingrediente ale lui Hugh
00:30 Doar pentru carnivori
01:00 Hairy Bikers: Preparate ca la mama acasă
02:00 Rețete din toată lumea
02:25 Preparate preferate
02:55 Arome îmbietoare
03:50 Cele mai bune reţete cu Hugh
04:05 Secretele bucătăriei tradiționale cu Mary Berry
05:10 Doar pentru carnivori
05:35 Bucătarul cel bun şi bucătarul cel rău
06:00 Reţete cotidiene cu Mary Berry
06:35 Raymond Blanc: Secrete în bucătărie

Travel Channel Online

07:00 Pe urmele lui Bigfoot
08:00 Mistere la muzeu
09:00 Un bărbat şi o femeie în sălbăticie
10:00 Pe urmele lui Bigfoot
11:00 Întâlniri cu monștri
12:00 Mistere la muzeu
13:00 Un bărbat şi o femeie în sălbăticie
14:00 Pe urmele lui Bigfoot
15:00 Întâlniri cu monștri
16:00 Mistere la muzeu
17:00 Un bărbat şi o femeie în sălbăticie
18:00 Pe urmele lui Bigfoot
19:00 Întâlniri cu monștri
20:00 Mistere la muzeu
21:00 Un oraș la capătul pământului
22:00 Căutătorii de comori
23:00 Vânătorul de legende
00:00 Mutări în Texas
01:00 Constructorii de hambare
02:00 Ospicii bântuite
03:00 Fraţi şi fantome
03:50 Dosare de dincolo
04:40 Ospicii bântuite
05:30 Un bărbat şi o femeie în sălbăticie
06:20 Mistere la muzeu

BBC Earth Online

07:00 Dinozauri letali
07:25 Adevărul despre oamenii slabi
08:15 Vreme nimicitoare
09:00 Coasta
09:55 În interiorul fabricii
10:45 Secretele super-fabricilor
11:30 Vreme nimicitoare
12:20 Vreme nimicitoare
13:10 Sub zero grade
14:00 Coasta
14:50 În interiorul fabricii
15:45 Vreme nimicitoare
16:35 Sub zero grade
17:20 Secretele super-fabricilor
18:10 Vreme nimicitoare
19:00 Coasta
19:50 Sub zero grade
20:40 Vreme nimicitoare
21:30 Sub zero grade
22:15 Secretele super-fabricilor
23:00 Secretele super-fabricilor
23:45 Adevărul despre virusul HIV
00:40 Vreme nimicitoare
01:30 Sub zero grade
02:15 Secretele super-fabricilor
03:00 Sub zero grade
03:50 Unde se află oamenii sălbatici cu Ben Fogle
04:35 Secretele super-fabricilor
05:20 Unde se află oamenii sălbatici cu Ben Fogle
06:05 Adevărul despre virusul HIV

Cartoon Network Online

07:00 Ben 10
07:10 Ben 10
07:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
07:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
07:55 Grădiniţa Dramei Totale
08:06 Grădiniţa Dramei Totale
08:25 Craig și Dumbrava
08:35 Craig și Dumbrava
08:50 Haideți tineri titani!
08:59 Haideți tineri titani!
09:09 Haideți tineri titani!
09:30 Haideți tineri titani!
09:39 Haideți tineri titani!
09:55 Aventurile fraților urși
10:05 Aventurile fraților urși
10:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
10:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
10:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
11:00 Uimitoarea lume a lui Gumball
11:20 Unikitty!
11:30 Unikitty!
11:50 Haideți tineri titani!
11:59 Haideți tineri titani!
12:15 Haideți tineri titani!
12:24 Haideți tineri titani!
12:40 Victor şi Valentino
12:50 Victor şi Valentino
13:10 Uimitoarea lume a lui Gumball
13:20 Uimitoarea lume a lui Gumball
13:40 Uimitoarea lume a lui Gumball
13:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
14:10 Unikitty!
14:20 Unikitty!
14:35 Aventurile fraților urși
14:45 Aventurile fraților urși
15:05 Aventurile fraților urși
15:15 Aventurile fraților urși
15:30 Aventurile fraților urși
15:40 Aventurile fraților urși
15:55 Super eroinele DC
16:04 Super eroinele DC
16:25 Haideți tineri titani!
16:34 Haideți tineri titani!
16:55 Grădiniţa Dramei Totale
17:06 Grădiniţa Dramei Totale
17:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
17:34 Uimitoarea lume a lui Gumball
17:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
18:00 Uimitoarea lume a lui Gumball
18:20 Craig și Dumbrava
18:30 Craig și Dumbrava
18:50 Super eroinele DC
19:00 Super eroinele DC
19:15 Haideți tineri titani!
19:24 Haideți tineri titani!
19:33 Haideți tineri titani!
19:55 Haideți tineri titani!
20:04 Haideți tineri titani!
20:13 Haideți tineri titani!
20:30 Unikitty!
20:40 Unikitty!
21:00 Ben 10
21:10 Ben 10
21:30 Grădiniţa Dramei Totale
21:41 Grădiniţa Dramei Totale
22:00 Angelo e cel mai tare
22:10 Angelo e cel mai tare
22:25 Angelo e cel mai tare
22:35 Angelo e cel mai tare
22:55 Angelo e cel mai tare
23:05 Angelo e cel mai tare
23:20 Angelo e cel mai tare
23:30 Angelo e cel mai tare
23:50 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
00:20 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
00:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:00 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:10 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:20 Formidabilele Magisăbii
01:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:45 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:55 Uimitoarea lume a lui Gumball
02:05 Angelo e cel mai tare
02:15 Angelo e cel mai tare
02:30 Angelo e cel mai tare
02:40 Angelo e cel mai tare
02:50 Angelo e cel mai tare
03:00 Angelo e cel mai tare
03:15 Angelo e cel mai tare
03:25 Angelo e cel mai tare
03:40 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
04:00 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
04:20 Aventurile bravului prinț Ivandoe
04:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
04:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
04:45 Uimitoarea lume a lui Gumball
04:55 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:10 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:20 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:30 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:40 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:55 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:05 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:15 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:26 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:45 Uimitoarea lume a lui Gumball

Minimax Online

07:15 Transformers: Academia Salvatorilor
07:35 Curiosul George
08:05 Curiosul George
08:35 Sus Ancora! Elias și secretul din Marele Port
10:00 Masha și ursul
10:10 LEGO Friends: Fetele în Misiune
10:25 LEGO Friends: Fetele în Misiune
10:40 Dino-panică
10:55 Atenţie! Trece un dinozaur!
11:10 Enchantimals: Povești din Everwilde
11:25 Enchantimals: Povești din Everwilde
11:40 Mare petrecere în pijamale
11:55 Fără griji
12:10 Curiosul George
12:40 Curiosul George
13:10 Masha și ursul
13:25 Barbie DreamHouse Adventures
14:50 LEGO Friends: Fetele în Misiune
15:00 LEGO Friends: Fetele în Misiune
15:15 LEGO Friends: Fetele în Misiune
15:30 Nu caut probleme
16:00 Eu şi cei 7 pitici
16:30 Hamsterul Obrăjor
17:00 Kung Fu Panda - Ghearele Destinului
17:30 Lego - Prietenele din Heartlake City
18:00 Lucky şi fetele neînfricate
18:30 Armonie discordantă
19:00 Curiosul George
19:30 Trolii - Petrecerea continuă
20:00 Masha și ursul
20:15 Masha și ursul
20:30 Barbie Fairytopia in Magia Curcubeului
21:50 Masha și ursul
22:00 Curiosul George
22:30 Curiosul George
23:00 Vânătorii de troli
23:30 Cursa De Zbor
00:00 Masha și ursul
00:10 Masha și ursul
00:20 Masha și ursul
00:30 Masha și ursul
00:40 Masha și ursul
00:50 Masha și ursul
01:00 Marea vânătoare de comori
01:30 Zborul inaugural
02:00 Comara scufundată
02:30 Bunica Greta dezlănţuie haosul
03:00 Masha și ursul
03:10 Masha și ursul
03:20 Masha și ursul
03:30 Masha și ursul
03:40 Masha și ursul
03:50 Masha și ursul
04:00 Marea vânătoare de comori
04:30 Zborul inaugural
05:00 Comara scufundată
05:30 Bunica Greta dezlănţuie haosul
06:00 Masha și ursul
06:10 Masha și ursul
06:20 Masha și ursul
06:30 Masha și ursul
06:40 Masha și ursul
06:55 Transformers: Academia Salvatorilor

Disney Junior Online

07:00 Garda Felină
07:30 Clubul Lui Mickey Mouse
08:00 Vampirina
08:30 Blue
08:40 Blue
08:50 Blue
09:00 Sofia Întâi
09:30 Elena Din Avalor
10:00 Fancy Nancy Clancy
10:30 Blue
10:40 Blue
10:50 Blue
11:00 Vampirina
11:30 Eroii în Pijama
12:00 Eroii în Pijama
12:30 Doctorița Plușica
13:00 Prietenii Catelusi
13:30 Prietenii Catelusi
14:00 Eroii în Pijama
14:30 Eroii în Pijama
15:00 Mickey Si Pilotii De Curse
15:30 T.o.t.s.
16:00 Elena Din Avalor
16:25 Eroii în Pijama
16:30 Elena Din Avalor
17:00 Blue
17:10 Blue
17:20 Blue
17:30 Bebelușii Muppets
18:00 Prietenii Catelusi
18:15 Prietenii Catelusi
18:30 Vampirina
19:00 Eroii în Pijama
19:15 Eroii în Pijama
19:30 Garda Felină
20:00 Sofia Întâi
20:25 Eroii în Pijama
20:30 Blue
20:40 Blue
20:50 Blue
21:00 Doctorița Plușica
21:30 Elena Din Avalor
22:00 Prietenii Catelusi
22:15 Prietenii Catelusi
22:30 Vampirina
23:00 Eroii în Pijama
23:15 Eroii în Pijama
23:30 Garda Felină
00:00 Sofia Întâi
00:25 Desene Cu Buticul Lui Minnie
00:30 Gigantozaurul
01:00 Eroii în Pijama
01:30 Eroii în Pijama
02:00 Zou
02:15 Zou
02:30 Henry Dragomonstru
03:00 Henry Dragomonstru
03:30 Paprika
03:40 Zou
03:55 Zou
04:10 Zou
04:25 Paprika
04:35 Paprika
04:45 Henry Dragomonstru
05:00 Gigantozaurul
05:30 Eroii în Pijama
05:45 Eroii în Pijama
06:00 Eroii în Pijama
06:15 Eroii în Pijama
06:30 Gigantozaurul
06:55 Desene Cu Buticul Lui Minnie

Nickelodeon Online

07:20 Patrula catelusilor
07:35 Patrula catelusilor
07:50 44 de pisici
08:00 44 de pisici
08:15 ALVINNN!!! si veveritele
08:30 Casa Loud
08:55 Casa Loud
09:25 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
09:50 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
10:20 Jocurile succesului
10:45 Jocurile succesului
11:10 Ciudații mei părinți
11:35 Ciudații mei părinți
12:00 SpongeBob Pantaloni Patrati
12:25 SpongeBob Pantaloni Patrati
12:55 Familia Thunderman
13:20 Familia Thunderman
13:50 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
14:15 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
14:45 Jocurile succesului
15:10 Jocurile succesului
15:35 Departamentul de magie
15:55 Henry Pericol
16:25 Henry Pericol
16:50 Familia Hunter
17:20 Game Shakers
17:45 ALVINNN!!! si veveritele
18:00 ALVINNN!!! si veveritele
18:15 Atchoo
18:25 Atchoo
18:40 SpongeBob Pantaloni Patrati
19:10 Casa Loud
19:20 Casa Loud
19:35 City Aventuri
19:45 City Aventuri
19:55 Henry Pericol
20:25 Henry Pericol
20:50 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
21:15 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
21:45 Familia Thunderman
22:10 Familia Thunderman
22:35 Casa Loud
23:00 Casa Loud
23:25 SpongeBob Pantaloni Patrati
23:50 SpongeBob Pantaloni Patrati
00:20 Ciudații mei părinți
00:45 Ciudații mei părinți
01:15 Şcoala de rock
01:40 Şcoala de rock
02:10 Game Shakers
02:35 Game Shakers
03:00 SpongeBob Pantaloni Patrati
03:20 SpongeBob Pantaloni Patrati
03:35 Ciudații mei părinți
04:00 Ciudații mei părinți
04:25 Şcoala de rock
04:50 Şcoala de rock
05:15 Jocurile succesului
05:45 44 de pisici
06:00 Shimmer si Shine
06:20 Butterbean's Cafe
06:35 Top Wing
06:45 Top Wing
06:55 Blaze si masinile uriase

Megamax Online

Duck TV Online

07:00 DuckSchool
07:02 Cucu, I'm here!
07:05 Safari
07:08 Africa
07:10 Aventuri în mare
07:13 Trenul
07:15 Baia
07:18 Pompierii
07:20 Sippi Sappi
07:22 Cactus
07:25 Hop-hop
07:27 Împărăţia animalelor
07:29 Raul
07:32 Autovehicule
07:34 Legume
07:37 Leon-ART
07:39 Partenerii de joacă
07:43 Echipa bebe
07:45 Jocurile şi prietenii mei
07:48 Restaurantul
07:51 Aventurierii spaţiului
07:54 Familia Castor
07:56 Grădina zoo
07:59 Pisicuţa şi creionul
08:03 Piticii harnici
08:05 Lumea piticilor
08:08 Să ne înviorăm!
08:11 Lumea lui Mimo
08:13 Hubby o să se ocupe
08:16 Risto Gusto
08:19 Zack & Ziggy
08:22 Margo & Felix
08:25 Higher The Better
08:29 Lola and the Numbers
08:32 DuckSchool
08:35 Cucu, I'm here!
08:38 Poveștile lui Henry
08:40 Sunete din jurul nostru
08:42 Ridică-te!
08:44 Tempo Giusto
08:46 Elfii natură
08:47 Imagini fascinante
08:51 Împărăţia animalelor
08:53 La călătorie!
08:56 Sunete jucăuşe
08:58 Lanţul poveştilor
09:01 Universul ne aşteaptă
09:05 Poveștile lui Henry
09:07 Colorati-o pe Clara
09:09 Sunete din jurul nostru
09:11 Tempo Giusto
09:13 Toobys
09:15 Elfii natură
09:17 Grădina veselă
09:18 The Shapies
09:19 Casă dulce casă
09:20 Imagini fascinante
09:23 Pomul cunoaşterii
09:25 Sunete jucăuşe
09:30 Viaţa la oraş
09:32 Universul ne aşteaptă
09:35 Mimo şi Bobo
09:37 Hubbi şi prietenii
09:40 Se formează!
09:42 Lumea dinozaurilor
09:45 Safari
09:48 Africa
09:50 Sippi Sappi
09:53 Farmecul culorilor
09:55 Legume
09:57 Grupurile
10:00 Oli - ciclurile naturii
10:03 Panni şi Fanni
10:05 Pisicuţa şi creionul
10:09 La muzeu
10:11 Roata colorată
10:14 Tu cu ce te ocupi?
10:17 Orasul insorit
10:19 Demonstraţiile lui Albert
10:24 Miyu şi Litto
10:26 Mini melodii
10:28 Puffy şi Tubby
10:32 Monica & Rudy
10:35 Câmpie veselă
10:38 Pixi 2
10:39 ABC - duckBC
10:42 Finn si Fianna
10:45 Monica și Rudy 2
10:48 Regatul fericit
10:51 Zack & Ziggy
10:55 Margo & Felix
10:58 Higher The Better
11:01 Lola and the Numbers
11:04 DuckSchool
11:06 Cucu, I'm here!
11:08 Jocuri pe malul lacului
11:10 La muzeu
11:12 Piticii harnici
11:15 Roata colorată
11:18 Miyu şi Litto
11:21 Monica & Rudy
11:24 Câmpie veselă
11:27 Zile sportive într-un Sat solar
11:30 Lumea lui Mimo
11:33 Lumea interconectată
11:36 Regatul fericit
11:39 Păpușile – echipa de salvare
11:42 Risto Gusto
11:45 Zack & Ziggy
11:48 Margo & Felix
11:51 Higher The Better
11:54 Lola and the Numbers
11:57 DuckSchool
11:59 Cucu, I'm here!
12:02 Poveștile lui Henry
12:04 Colorati-o pe Clara
12:06 Sunete din jurul nostru
12:08 Orasul insorit
12:14 Sport, sport, sport
12:18 Noi vă ajutăm
12:21 India
12:25 Puffy şi Tubby
12:28 Lumea piticilor
12:31 Câmpie veselă
12:34 Zile sportive într-un Sat solar
12:37 Lumea lui Mimo
12:39 Hubby o să se ocupe
12:42 Finn si Fianna
12:45 Lumea interconectată
12:48 Pompierii în acţiune
12:51 Regatul fericit
12:54 Păpușile – echipa de salvare
12:56 Risto Gusto
12:59 Imagini fascinante
13:02 Împărăţia animalelor
13:04 La călătorie!
13:08 Lumea acvatică
13:09 Sunete jucăuşe
13:12 Viaţa la oraş
13:14 Lanţul poveştilor
13:16 Universul ne aşteaptă
13:18 Timpul de joacă
13:21 Mimo şi Bobo
13:24 Bebe Didi
13:26 Hubbi şi prietenii
13:28 Se formează!
13:31 Lumea dinozaurilor
13:33 Safari
13:36 Africa
13:38 Aventuri în mare
13:40 Trenul
13:43 Baia
13:45 Pompierii
13:48 Sippi Sappi
13:50 Cactus
13:53 Hop-hop
13:55 Împărăţia animalelor
13:57 Raul
14:00 Autovehicule
14:02 Legume
14:04 Leon-ART
14:07 Partenerii de joacă
14:10 Poveștile lui Henry
14:12 Colorati-o pe Clara
14:14 Sunete din jurul nostru
14:16 Tempo Giusto
14:18 Toobys
14:20 Elfii natură
14:22 Grădina veselă
14:23 The Shapies
14:24 Casă dulce casă
14:25 Imagini fascinante
14:28 Pomul cunoaşterii
14:30 Sunete jucăuşe
14:34 Viaţa la oraş
14:36 Universul ne aşteaptă
14:39 Mimo şi Bobo
14:42 Hubbi şi prietenii
14:45 Se formează!
14:47 Lumea dinozaurilor
14:50 Safari
14:52 Africa
14:55 Sippi Sappi
14:58 Farmecul culorilor
15:00 Legume
15:03 Grupurile
15:06 Oli - ciclurile naturii
15:09 Timpul de joacă
15:12 Mimo şi Bobo
15:14 Bebe Didi
15:16 Africa
15:18 Sippi Sappi
15:21 Hop-hop
15:23 Dansuri
15:26 Raul
15:29 Legume
15:31 Familia Castor
15:34 Ding Dang Dong
15:38 Tu cu ce te ocupi?
15:40 Sport, sport, sport
15:43 Demonstraţiile lui Albert
15:46 Lumea piticilor
15:49 Să ne înviorăm!
15:52 Lumea lui Mimo
15:55 Hubby o să se ocupe
15:58 Risto Gusto
16:01 Zack & Ziggy
16:04 Margo & Felix
16:07 Higher The Better
16:10 Tempo Giusto
16:12 Toobys
16:14 Elfii natură
16:15 La călătorie!
16:18 Lumea acvatică
16:21 Pomul cunoaşterii
16:24 Sunete jucăuşe
16:26 Timpul de joacă
16:29 Mimo şi Bobo
16:31 Bebe Didi
16:33 Hubbi şi prietenii
16:36 Se formează!
16:38 Pompierii
16:42 Sippi Sappi
16:44 Hop-hop
16:46 Farmecul culorilor
16:49 Dansuri
16:53 Autovehicule
16:55 Partenerii de joacă
16:59 Grupurile
17:02 Echipa bebe
17:04 Restaurantul
17:07 Familia Castor
17:11 Lola and the Numbers
17:14 DuckSchool
17:17 Cucu, I'm here!
17:20 Poveștile lui Henry
17:22 Sunete din jurul nostru
17:24 Ridică-te!
17:26 Tempo Giusto
17:28 Elfii natură
17:30 Imagini fascinante
17:32 Împărăţia animalelor
17:37 La călătorie!
17:39 Sunete jucăuşe
17:41 Lanţul poveştilor
17:43 Universul ne aşteaptă
17:47 Timpul de joacă
17:50 Mimo şi Bobo
17:52 Bebe Didi
17:55 Africa
17:57 Sippi Sappi
18:00 Hop-hop
18:02 Dansuri
18:05 Raul
18:07 Legume
18:10 Familia Castor
18:13 Panni şi Fanni
18:15 Pisicuţa şi creionul
18:18 La muzeu
18:20 Roata colorată
18:23 Tu cu ce te ocupi?
18:26 Orasul insorit
18:28 Demonstraţiile lui Albert
18:31 Miyu şi Litto
18:34 Mini melodii
18:36 Puffy şi Tubby
18:40 Monica & Rudy
18:42 Câmpie veselă
18:45 Pixi 2
18:46 ABC - duckBC
18:50 Finn si Fianna
18:53 Monica și Rudy 2
18:56 Regatul fericit
18:59 Zack & Ziggy
19:02 Margo & Felix
19:05 Higher The Better
19:08 Lola and the Numbers
19:10 DuckSchool
19:12 Cucu, I'm here!
19:15 Poveștile lui Henry
19:17 Sunete din jurul nostru
19:19 Noapte buna!
19:21 Tempo Giusto
19:23 Toobys
19:26 Elfii natură
19:27 Împărăţia animalelor
19:29 La călătorie!
19:31 Sunete jucăuşe
19:34 Viaţa la oraş
19:37 Lanţul poveştilor
19:39 Universul ne aşteaptă
19:41 Timpul de joacă
19:44 Mimo şi Bobo
19:46 Bebe Didi
19:48 Hubbi şi prietenii
19:50 Se formează!
19:53 Lumea dinozaurilor
19:55 Safari
19:58 Africa
20:00 Aventuri în mare
20:03 Trenul
20:05 Pompierii
20:08 Cactus
20:10 Hop-hop
20:12 Pe aripile vântului
20:17 Păpușile – echipa de salvare
20:19 Zack & Ziggy
20:22 Margo & Felix
20:25 Higher The Better
20:28 Lola and the Numbers
20:30 Cucu, I'm here!
20:32 Formele sunt ale tale
20:34 Poveștile lui Henry
20:36 Sunete din jurul nostru
20:38 Tempo Giusto
20:40 Elfii natură
20:41 Imagini fascinante
20:43 La călătorie!
20:45 Sunete jucăuşe
20:48 Lanţul poveştilor
20:50 Universul ne aşteaptă
20:55 Bebe Didi
20:58 Se formează!
21:02 Safari
21:04 Africa
21:07 Trenul
21:10 Pompierii
21:13 Grădina zoo
21:17 Panni şi Fanni
21:19 Pisicuţa şi creionul
21:23 Jocuri pe malul lacului
21:25 La muzeu
21:27 Piticii harnici
21:30 Roata colorată
21:33 Miyu şi Litto
21:36 Monica & Rudy
21:39 Câmpie veselă
21:42 Zile sportive într-un Sat solar
21:45 Lumea lui Mimo
21:48 Lumea interconectată
21:51 Regatul fericit
21:54 Păpușile – echipa de salvare
21:57 Risto Gusto
22:00 Zack & Ziggy
22:03 Margo & Felix
22:06 Higher The Better
22:09 Lola and the Numbers
22:11 DuckSchool
22:14 Echipa bebe
22:16 Jocurile şi prietenii mei
22:19 Restaurantul
22:23 Aventurierii spaţiului
22:25 Familia Castor
22:28 Grădina zoo
22:30 Pisicuţa şi creionul
22:34 Piticii harnici
22:37 Orasul insorit
22:41 Sport, sport, sport
22:45 Noi vă ajutăm
22:48 India
22:52 Puffy şi Tubby
22:55 Lumea piticilor
22:58 Câmpie veselă
23:02 Zile sportive într-un Sat solar
23:05 Lumea lui Mimo
23:07 Hubby o să se ocupe
23:11 Finn si Fianna
23:14 Cucu, I'm here!
23:17 Poveștile lui Henry
23:19 Colorati-o pe Clara
23:21 Sunete din jurul nostru
23:23 Tempo Giusto
23:25 Toobys
23:28 Elfii natură
23:29 Grădina veselă
23:30 The Shapies
23:31 Casă dulce casă
23:33 Imagini fascinante
23:35 Pomul cunoaşterii
23:38 Sunete jucăuşe
23:40 Viaţa la oraş
23:42 Universul ne aşteaptă
23:45 Mimo şi Bobo
23:48 Hubbi şi prietenii
23:50 Se formează!
23:53 Lumea dinozaurilor
23:55 Safari
23:58 Africa
00:00 Sippi Sappi
00:03 Farmecul culorilor
00:06 Legume
00:08 Grupurile
00:11 Oli - ciclurile naturii
00:14 Panni şi Fanni
00:16 Ding Dang Dong
00:20 Tu cu ce te ocupi?
00:23 Sport, sport, sport
00:25 Demonstraţiile lui Albert
00:28 Lumea piticilor
00:31 Să ne înviorăm!
00:34 Lumea lui Mimo
00:36 Hubby o să se ocupe
00:39 Risto Gusto
00:42 Zack & Ziggy
00:45 Margo & Felix
00:48 Higher The Better
00:51 Lola and the Numbers
00:53 DuckSchool
00:56 Cucu, I'm here!
00:58 Poveștile lui Henry
01:00 Cucu, I'm here!
01:02 Poveștile lui Henry
01:04 Colorati-o pe Clara
01:06 Sunete din jurul nostru
01:08 Tempo Giusto
01:10 Toobys
01:12 Elfii natură
01:13 La călătorie!
01:16 Lumea acvatică
01:18 Pomul cunoaşterii
01:22 Sunete jucăuşe
01:24 Timpul de joacă
01:26 Mimo şi Bobo
01:29 Bebe Didi
01:32 Hubbi şi prietenii
01:34 Se formează!
01:37 Pompierii
01:40 Sippi Sappi
01:42 Hop-hop
01:44 Farmecul culorilor
01:47 Dansuri
01:50 Autovehicule
01:52 Partenerii de joacă
01:55 Grupurile
01:58 Echipa bebe
02:01 Lumea interconectată
02:04 Pompierii în acţiune
02:06 Regatul fericit
02:09 Păpușile – echipa de salvare
02:13 Risto Gusto
02:16 Imagini fascinante
02:18 Împărăţia animalelor
02:21 La călătorie!
02:23 Lumea acvatică
02:27 Sunete jucăuşe
02:29 Viaţa la oraş
02:32 Lanţul poveştilor
02:37 Universul ne aşteaptă
02:40 Timpul de joacă
02:42 Mimo şi Bobo
02:44 Bebe Didi
02:46 Hubbi şi prietenii
02:48 Se formează!
02:51 Lumea dinozaurilor
02:53 Safari
02:56 Africa
02:59 Aventuri în mare
03:01 Pisicuţa şi creionul
03:04 La muzeu
03:07 Roata colorată
03:10 Tu cu ce te ocupi?
03:12 Orasul insorit
03:15 Demonstraţiile lui Albert
03:17 Miyu şi Litto
03:20 Mini melodii
03:22 Puffy şi Tubby
03:26 Monica & Rudy
03:29 Câmpie veselă
03:32 Pixi 2
03:33 ABC - duckBC
03:36 Finn si Fianna
03:39 Monica și Rudy 2
03:42 Regatul fericit
03:45 Zack & Ziggy
03:48 Margo & Felix
03:51 Higher The Better
03:54 Lola and the Numbers
03:56 DuckSchool
03:58 Cucu, I'm here!
04:01 Poveștile lui Henry
04:03 Sunete din jurul nostru
04:05 Ridică-te!
04:07 Tempo Giusto
04:09 Elfii natură
04:11 Imagini fascinante
04:14 Împărăţia animalelor
04:17 La călătorie!
04:20 Sunete jucăuşe
04:22 Lanţul poveştilor
04:24 Universul ne aşteaptă
04:29 Timpul de joacă
04:31 Mimo şi Bobo
04:33 Bebe Didi
04:35 Africa
04:37 Sippi Sappi
04:40 Hop-hop
04:42 Dansuri
04:45 Raul
04:48 Legume
04:50 Familia Castor
04:53 Ding Dang Dong
04:56 Tu cu ce te ocupi?
04:58 Sport, sport, sport
05:01 Demonstraţiile lui Albert
05:04 Restaurantul
05:07 Familia Castor
05:09 Grădina zoo
05:12 Panni şi Fanni
05:14 Pisicuţa şi creionul
05:17 Jocuri pe malul lacului
05:19 La muzeu
05:22 Piticii harnici
05:25 Roata colorată
05:27 Miyu şi Litto
05:30 Monica & Rudy
05:33 Câmpie veselă
05:36 Zile sportive într-un Sat solar
05:39 Lumea lui Mimo
05:42 Lumea interconectată
05:45 Regatul fericit
05:48 Păpușile – echipa de salvare
05:51 Risto Gusto
05:54 Zack & Ziggy
05:57 Margo & Felix
06:00 Higher The Better
06:04 Colorati-o pe Clara
06:06 Sunete din jurul nostru
06:08 Tempo Giusto
06:10 Toobys
06:13 Elfii natură
06:14 Grădina veselă
06:15 The Shapies
06:17 Casă dulce casă
06:18 Imagini fascinante
06:20 Pomul cunoaşterii
06:22 Sunete jucăuşe
06:25 Viaţa la oraş
06:28 Universul ne aşteaptă
06:31 Mimo şi Bobo
06:33 Hubbi şi prietenii
06:35 Se formează!
06:38 Lumea dinozaurilor
06:40 Safari
06:43 Africa
06:46 Sippi Sappi
06:48 Farmecul culorilor
06:51 Legume
06:54 Grupurile
06:57 Oli - ciclurile naturii

Romania TV Online

Antena 3 Online

09:00 Previziuni
10:40 Pe cuvant
11:00 Previziuni
12:00 Obiectiv
14:00 Esențial
16:00 Stiri
17:00 Ediție specială
19:00 Punctul de întâlnire
21:00 Sinteza zilei
00:00 În gura presei
01:00 Ştiri
01:30 Sinteza zilei
03:00 Sinteza zilei
04:00 În gura presei
04:50 Teleshopping
06:00 Știrile dimineții

Realitatea TV Online

B1 TV Online

07:45 Teleshopping
08:00 Știrile B1
08:55 Meteo
09:00 Știrile B1
10:00 Știrile B1
10:45 Teleshopping
11:00 Știrile B1
11:45 Teleshopping
12:00 Știrile B1
13:00 Talk B1
13:45 Teleshopping
14:00 Talk B1
14:45 Teleshopping
15:00 Știrile B1
16:00 Se întâmplă acum
17:45 Teleshopping
18:00 Buna, România!
20:00 Știrile B1
21:00 Dosar de politician
23:00 Lumea lui Banciu
00:00 Un pont pe zi
00:35 Știrile B1
01:20 Dosar de politician
03:00 Se întâmplă acum
04:20 Știrile B1
05:10 Buna, România!
06:50 Lumea lui Banciu

Zu TV Online

07:00 ZUnrise
08:00 ZU News
08:02 HOT TODAY #BreakingNewSongs
08:30 Zunrise
10:00 Eat, Sleep, ZU, Repeat
12:00 MIEZU’
13:00 Eat, Sleep, ZU, Repeat
14:00 HOT TODAY #BreakingNewSongs
14:30 Eat, Sleep, ZU, Repeat
16:00 ZU News
16:02 Eat, Sleep, ZU, Repeat
21:00 HOT TODAY #BreakingNewSongs
21:30 Eat, Sleep, ZU, Repeat
00:00 ZU News
00:02 MIEZU’
01:00 ZUeet Dreams
06:00 Eat, Sleep, ZU, Repeat

PRO-2 Online

07:45 Lacrimi de iubire
09:00 Teleshopping
09:15 Fiicele doamnei Fazilet
10:15 Pretul dragostei
11:15 Teleshopping
11:45 Lasă-mă să zbor
13:45 Teleshopping
14:00 Muzica trădării
15:00 Tânăr și Neliniștit
16:00 Dragoste de contrabandă
17:00 Jurăminte încălcate
18:00 Muzica trădării
19:00 Lasă-mă să zbor
21:00 Fiicele doamnei Fazilet
22:00 Pretul dragostei
23:00 Lacrimi de iubire
00:00 Lasă-mă să zbor
02:00 Dragoste de contrabandă
03:00 Jurăminte încălcate
04:00 Ce se întâmplă doctore ?
04:15 Pretul dragostei
05:00 Muzica trădării
05:45 Jurăminte încălcate
06:45 Dragoste de contrabandă

Telekom Sport 1 Online

08:30 Ce Handbal M: Norvegia - Suedia
10:30 Fotbal Cupa Frantei: Pau - Bordeaux
12:30 Fotbal Italia: Juventus - Parma
14:30 Nba: San Antonio - Miami
17:00 Direct Ce Handbal M: Croatia - Cehia
19:00 Sport 24
19:15 Direct Ce Handbal M: Belarus - Spania
21:15 Direct Sport Report (Talk Show)
21:45 Direct Italia: Atalanta - Spal
23:45 Sport 24
00:00 Fotbal Cupa Frantei: Pau - Bordeaux
02:00 Fotbal Italia: Juventus - Parma
04:00 Nba Action
04:30 Ce Handbal M: Belarus - Spania
06:30 Fotbal Spania: Real Madrid - Sevilla

Telekom Sport 2 Online

07:00 Fotbal Cupa Frantei: Nantes - Ol Lyon

Telekom Sport 3 Online

08:00 Teleshopping
09:00 Fotbal Germania: Schalke - Gladbach
11:00 Nba Action
11:30 Teleshopping
12:30 Ce Handbal M: Slovenia - Ungaria
14:00 Teleshopping
15:00 Fotbal Cupa Frantei: Pau - Bordeaux
17:00 Players Only - Shoaq & Kobe
18:00 Fotbal Spania: Barcelona - Granada
20:00 Rezumate Fotbal: Germania (Premiera)
21:00 Rezumate Fotbal: Spania (Premiera)
22:00 Cupa Frantei: Saint Prive - Monaco
00:00 Fotbal Italia: Juventus - Parma
02:00 Fotbal Cupa Frantei: Nantes - Ol Lyon
04:00 Fotbal Spania: Barcelona - Granada
06:00 Fotbal Italia: Napoli - Fiorentina

Telekom Sport 4 Online

08:00 Zoom Sport
09:00 Teleshopping
10:00 Ce Handbal M: Croatia - Germania
11:30 Sounds Of The Nba Finals
12:30 Teleshopping
13:30 Fotbal Liga 2: Pandurii Tg Jiu - Petrolul
15:30 Teleshopping
16:30 Fotbal Uefa Europa League: Man Utd - Astana
18:30 Fotbal Cupa Frantei: Granville - Marseille
20:30 Fotbal Germania: Schalke - Gladbach
22:30 Fotbal Liga 2: Pandurii Tg Jiu - Petrolul
00:30 Fotbal Germania: Leipzig - Union Berlin
02:30 Ce Handbal M: Croatia - Germania
04:00 Fotbal Liga 2: Pandurii Tg Jiu - Petrolul
06:00 Fotbal Uefa Europa League: Az Alkmaar - Man Utd

PRO Gold Online

07:30 Vorbeşte lumea
10:15 Parola: Te iubesc
11:45 Vremea inocentei
13:15 Cum m-am indragostit
14:30 Parola: Te iubesc
15:30 In numele fericirii
16:30 Vremea inocentei
17:30 Razboiul sexelor
18:30 In numele fericirii
19:30 Vremea inocentei
20:30 Parola: Te iubesc
21:30 Daria, iubirea mea
22:30 Cum m-am indragostit
23:30 In numele fericirii
00:30 Razboiul sexelor
01:30 Daria, iubirea mea
05:15 Cum m-am indragostit
06:15 Razboiul sexelor

FilmBox HD Online

08:00 Asasinul Boabă de cafea
09:25 Concursul de popularitate
10:45 Matusalem
12:35 Micii spioni
14:05 Héroes
15:50 Joy and sorrow of a little lord
17:20 Hochei pentru totdeauna
18:55 Jenantul Max
20:35 Minele regelui Solomon
22:00 Vacanță la mare
23:15 Puterea gandului
02:40 Let's Make Love
04:05 Déjà Vu
06:00 END OF PROGRAM
06:55 Marco Polo

Cinemax 2 Online

07:00 Femeile în negru
08:50 Pentru binele meu
10:25 Sharon 1, 2, 3
11:50 Charlotte se distrează
13:20 Something Useful
15:10 Vraja
16:35 Nona
18:05 Pentru binele meu
19:40 Viziunea
21:30 Dreamgirls
23:40 Luther
00:35 Fargo
01:25 Henry: Portretul unui criminal în serie
02:50 Lupta pentru Marseilles
04:50 Ed Wood

Axn White Online

07:00 Teleshop
12:00 Comisarul Rex
13:05 Teleshop
13:20 Ofițeri începători
14:15 Admiratoarea
15:15 Tura de noapte
16:10 Comisarul Rex
17:15 Ofițeri începători
18:10 Admiratoarea
19:10 Tura de noapte
20:05 Comisarul Rex
21:10 Ofițeri începători
22:05 Artă și mistere
23:00 Artă și mistere
23:55 Misterul înălţării
02:00 Crima
03:00 Crima
03:50 Crima
05:00 Teleshop

Axn Spin Online

08:40 Cu toții la surf!
10:00 NCIS: Los Angeles
10:45 Ultraviolet
11:35 Heads Up Daily
12:10 Heads Up Daily
12:45 Dragoste la urgență
13:35 Dragoste la urgență
14:25 Ultraviolet
15:15 Crima
16:05 Heads Up Daily
16:40 Heads Up Daily
17:15 Heads Up Daily
17:50 Dragoste la urgență
18:40 Dragoste la urgență
19:30 Dragoste la urgență
20:25 Dragoste la urgență
21:20 NCIS: Los Angeles
22:10 NCIS: Los Angeles
23:00 Psihologia crimei
23:55 Psihologia crimei
00:50 Psihologia crimei
01:40 Psihologia crimei
02:35 Psihologia crimei
03:25 Psihologia crimei
04:20 Heads Up Daily
04:50 Cu toții la surf!
06:50 Închiderea programului

TNT Online

08:05 Asasinarea lui Jesse James de către lașul Robert Ford
11:15 Robin Hood, prințul hoților
14:10 Troia
17:30 Academia de Politie 4
19:10 Academia de Politie 5
21:00 Narcos
22:10 Narcos
23:15 Cocoșul de luptă
00:25 Cocoșul de luptă
01:30 Cocoșul de luptă
02:40 Școală sub teroare
04:35 Fata de pe 5th Avenue
06:00 Polițistul din Beverly Hills

Comedy Central Online

07:00 Iubirea bat-o vina
07:30 Teoria Big Bang
08:00 Teoria Big Bang
08:30 Doi bărbați și jumătate
09:00 Doi bărbați și jumătate
09:30 Doi bărbați și jumătate
10:00 Trăsniţii din Queens
10:30 Trăsniţii din Queens
11:00 Dădaca
11:30 Dădaca
12:00 Mike și Molly
12:30 Prietenii tăi
13:00 Prietenii tăi
13:30 Prietenii tăi
14:00 Prietenii tăi
14:30 Iubirea bat-o vina
15:00 Iubirea bat-o vina
15:30 Iubirea bat-o vina
16:00 Dădaca
16:30 Dădaca
17:00 Trăsniţii din Queens
17:30 Trăsniţii din Queens
18:00 Doi bărbați și jumătate
18:30 Doi bărbați și jumătate
19:00 Doi bărbați și jumătate
19:30 Prietenii tăi
20:00 Prietenii tăi
20:30 Prietenii tăi
21:00 Prietenii tăi
21:30 Teoria Big Bang
22:00 Teoria Big Bang
22:30 Doi bărbați și jumătate
23:00 Doi bărbați și jumătate
23:30 Doi bărbați și jumătate
00:00 South Park
00:30 South Park
01:00 Familia mea dementă
01:30 Archer
02:00 Iubirea bat-o vina
02:30 Iubirea bat-o vina
03:00 Iubirea bat-o vina
03:30 South Park
04:00 South Park
04:30 SpongeBob Pantaloni Pătrați
05:00 SpongeBob Pantaloni Pătrați
05:30 Familia mea dementă
06:00 Iubirea bat-o vina
06:30 Iubirea bat-o vina

FilmBox Family Online

07:50 Eroul cuiva
09:10 Cercetașii
10:35 Karo și Doamne-Doamne
12:15 Îngerii din East End
13:35 Dispari, gândacule!
15:00 Noile aventuri ale lui Tommy Tricker
16:35 Campioana
18:00 Abbott și Costello
19:20 Fabule cu final neașteptat 1 - trei porcușori și un pui de lup
20:35 Secretul spărgătorului de nuci
22:00 Visele inocenței
23:25 Dansul vântului
00:50 END OF PROGRAM
06:35 Shirley Temple's Storybook

Bollywood Clasic Online

07:20 Tinerețe nebună
09:30 Trăiește cu bucurie
11:25 Dragoste nebună
14:00 Dragoste, dragoste, dragoste
16:30 Dorințe
18:40 Sacrificiul
21:00 Viața perfectă
23:45 Dragostea promisă
02:00 Dragoste, dragoste, dragoste
04:30 Procesul

Bollywood TV Online

07:35 Clipuri
07:55 Minciuni
10:30 Clipuri
11:10 Joc periculos 5
13:20 Clipuri
14:00 Jyoti
14:35 Jyoti
15:15 Jyoti
15:55 Jyoti
16:25 Dorința
19:40 Clipuri
20:30 Culoarea iubirii
21:00 Eroina
23:35 Clipuri
00:15 Valoarea banilor
02:35 Clipuri
02:55 Jogging
05:25 Uniți pentru totdeauna

AMC Online

07:00 Zoom In
07:10 Luptă în câmp deschis
09:50 Remușcare
12:20 Un secret întunecat
14:10 Duplicitate
16:40 Eroii cerului
19:25 Inamicii publici
22:00 Lorzii crimei
00:00 Destinul unui războinic
02:00 Dracula 2000
04:00 Destinul unui războinic
06:00 Close Up
06:30 Cum să evadezi de pe Pământ

TVR 2 Online

07:00 Cele şase surori
08:00 Oanapp
09:00 Documentar 360° Geo
10:00 Câştigă România!
11:00 Glasul inimii
11:50 Poate nu ştiai
12:00 Telejurnal TVR 2
12:40 Teleshopping
13:00 Cultura minorităţilor
13:30 Regatul Sălbatic
14:00 Documentar 360° Geo
15:00 Mic dejun cu un campion
16:00 Glasul inimii
16:50 Poate nu ştiai
17:00 România… în bucate
17:40 In direct cu viaţa
18:45 Sport
19:00 Telejurnal TVR 2
19:35 E vremea ta!
20:10 Ingerii pazitori
22:00 Secrete de război
23:00 Câştigă România!
00:10 Preţul inocenţei
02:10 Secrete de război
03:05 E vremea ta!
03:20 Sport
03:35 Telejurnal TVR 2
04:05 Documentar 360° Geo
05:00 Natură şi aventură
05:30 Sănătate cu de toate
05:55 Poate nu ştiai
06:10 Teleshopping
06:55 Imnul României

N24 Plus Online

07:00 American Cinema
08:00 Framework for democracy
08:30 Nino si Maria
09:30 Teleshopping
09:45 American Cinema
10:45 Teleshopping
11:00 Baronii
11:30 Vouă
11:45 Baronii
12:15 Framework for democracy
12:45 Teleshopping
13:00 Euroferma
13:30 Teleshopping
13:45 Baronii
14:15 Vouă
14:30 Baronii
15:00 Teleshopping
15:15 Clipuri
15:30 Teleshopping
15:45 Dragoste si ura
16:45 Teleshopping
17:00 Clipuri
17:15 Teleshopping
17:30 Țara lui Papură Vouă
19:30 Știri
20:00 Istoria petrolului din România
20:30 Istoria petrolului din România
21:00 Suflete tradate
22:00 Suflete tradate
23:00 Dragoste si ura
00:00 Vouă
00:15 Știri
00:45 Albumul naţional
02:45 Știri
03:15 Să v-amintiţi Duminica!
06:00 Știri
06:30 Clipuri

PRO X Online

07:00 Stiri Sport.ro
08:45 Teleshopping
09:00 Ora exacta in sport
10:00 Stiri Sport.ro
10:45 Ora exacta in sport
12:30 Teleshopping
13:00 Ora exacta in sport
15:45 Teleshopping
16:00 Marea țăcăneală
17:00 Bărbat în minoritate
18:00 M.A.S.H.
19:00 Marea țăcăneală
20:00 Teoria Big Bang
20:30 Bărbat în minoritate
22:00 Prison Break
23:00 Da-i bataie! Local Kombat
00:00 Stiri Sport.ro
01:00 Ora exacta in sport
03:00 La bloc
05:00 Ora exacta in sport

TVR 3 Online

07:00 Matinal
07:55 Maşina timpului
08:00 Camaraderie
09:30 A doua emigrare
10:00 Drumul lui Leşe
10:55 Poesis
11:00 Toţi împreună
12:55 Maşina timpului
13:00 Teleshopping
13:30 Vizual
13:55 Teleshopping
14:00 Cap de afiş
15:00 Ghici cine vine la cină?
16:00 Regiunea in obiectiv
16:55 Teleshopping
17:00 Telejurnal regional
18:00 Telejurnal Moldova
18:55 Teleshopping
19:00 Cântec şi poveste
20:00 Cap de afiş
21:00 Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
21:50 Poesis
22:00 Festival international de pian la Teatrul Marinski
23:20 Poesis
23:30 Vizual
00:00 Ghici cine vine la cină?
01:00 Cap de afiş
02:00 Cântec şi poveste
03:00 Regiunea in obiectiv
04:00 Telejurnal regional
05:00 Toţi împreună
06:55 Imnul României

ProTV international Online

10:30 Vorbeşte lumea
13:00 Ştirile Pro Tv
14:00 Teleshopping
14:15 Lecţii de viaţă
15:00 La Maruţă
17:00 Ştirile Pro Tv
18:00 Ce spun românii
19:00 Ştirile Pro Tv
20:30 Pariu cu viața
21:30 Secretul Anielei
22:30 Ai noştri
23:15 Ce spun românii
00:00 Teleshopping
00:30 La Maruţă
02:00 Ştirile Pro Tv
03:00 Pariu cu viața
03:45 Stirile ProTv
04:15 Aniela
05:00 Ai noştri
06:00 Ştirile Pro Tv

Look Plus Online

07:00 Știrile Look Plus
07:15 GOL DUPA GOL
07:30 Știrile Look Plus
07:45 GOL DUPA GOL
08:00 Protestul etapei
09:00 Teleshopping
09:30 Lumea pescuitului
10:30 Teleshopping
11:00 Matching Champions
12:00 Teleshopping
13:30 Fotbal La Liga: Barcelona - Granada
15:30 Teleshopping
16:00 Rezumatele etapei Bundesliga
17:00 HANDBAL MASCULIN, CAMPIONATUL EUROPEAN: Croația - Cehia
18:30 Știrile Look Plus
19:00 STARURILE BUNDESLIGA
19:15 HANDBAL MASCULIN, CAMPIONATUL EUROPEAN: Belarus - Spania
20:45 STARURILE BUNDESLIGA
21:00 Știrile Look Plus
21:30 STARURILE SERIE A
21:45 Fotbal Serie A: Atalanta - Spal
23:45 STARURILE SERIE A
00:00 Știrile Look Plus
00:30 Fotbal Serie A: Atalanta - Spal
02:30 Știrile Look Plus
03:00 HANDBAL MASCULIN, CAMPIONATUL EUROPEAN: Austria - Germania
04:30 HANDBAL MASCULIN, CAMPIONATUL EUROPEAN: Belarus - Spania
06:00 Rezumatele etapei La Liga

Look Sport Online

07:00 Footbal Stars
07:30 Fotbal Super Lig: Gazinatep - Fenerbahce
09:30 Teleshopping
10:00 HANDBAL MASCULIN, CAMPIONATUL EUROPEAN: Norvegia - Suedia
11:30 Fotbal Serie A: Lecce - Inter
13:30 Teleshopping
14:30 Footbal Stars
15:00 Teleshopping
16:00 HANDBAL MASCULIN, CAMPIONATUL EUROPEAN: Norvegia - Suedia
17:30 Fotbal Serie A: Juventus - Parma
19:30 Rezumatele etapei Bundesliga
20:30 Rezumatele etapei La Liga
21:30 HANDBAL MASCULIN, CAMPIONATUL EUROPEAN: Austria - Germania
23:00 Serie A Highlights Show
00:00 Rezumatele etapei Bundesliga
01:00 Ştirile Look Sport
01:30 Rezumatele etapei La Liga
03:30 Rezumatele etapei Bundesliga
04:30 Fotbal Serie A: Atalanta – Spal
06:30 Ştirile Look Sport

Profit Ro Online

07:00 Profit News
07:30 Profit Live
08:00 Back in Business
09:00 Profit News
12:30 Back in Business
13:30 Profit News
14:00 Decizii la Vârf
15:00 Teleshopping
15:30 Inside Profit
16:30 Profit News
17:00 Profit Live
17:30 Dialoguri de Valoare
18:00 Feel the Markets
18:30 Profil de Companie
19:00 Profit News
20:00 Back in Business
21:00 Profil de Companie
21:30 Profit News
22:00 Antreprenor de România
23:00 Feel the Markets
23:30 Profit News
00:00 Back in Business
01:00 Antreprenor de România
02:00 Dialoguri de Valoare
02:30 Inside Profit
03:30 Profit Live
04:00 Decizii la Vârf
05:00 Back in Business
06:00 Inside Profit

Realitatea Plus Online

Etno TV Online

08:00 Teleshopping
08:15 Cântece pentru cei dragi
08:30 Teleshopping
08:59 Minutul românesc
09:00 Matinali şi populari
12:00 Teleshopping
12:15 Cântece pentru cei dragi
12:30 Teleshopping
12:40 Cântece pentru cei dragi
12:51 Minutul românesc
13:00 Cântece pentru cei dragi
13:05 Teleshopping
13:20 Cântece pentru cei dragi
13:30 Teleshopping
13:40 Cântece pentru cei dragi
13:54 Minutul românesc
13:55 Teleshopping
14:10 Cântece pentru cei dragi
14:20 Teleshopping
14:40 Cântece pentru cei dragi
14:45 Teleshopping
15:00 Cântece pentru cei dragi
15:15 Teleshopping
15:30 Cântece pentru cei dragi
15:40 Teleshopping
16:00 Cântece pentru cei dragi
16:15 Teleshopping
16:25 Cântece pentru cei dragi
16:30 Sănătate înainte de toate
18:00 Minutul românesc
18:01 Cântece pentru cei dragi
18:30 Teleshopping
18:45 Cântece pentru cei dragi
19:00 Vatra cântecelor noastre
20:30 Seară bună, dragi români
22:30 Cântece pentru cei dragi
23:00 Matinali şi Populari
02:00 Seară bună, dragi români
05:00 Vatra cântecelor noastre
06:30 Sănătate înainte de toate

Kiss TV Online

10:00 Kiss Alert
13:00 Kiss After School
16:00 Hits For Hours
19:00 Kiss Alert
21:00 Big Beats
02:00 Kiss By Night
06:00 Rise & Kiss

Favorit TV Online

07:00 Cântecul Favorit
09:00 Favoriţii sunteţi voi
10:45 Teleshopping
11:00 Favoriţii sunteţi voi
11:45 Teleshopping
12:00 Favoriţii sunteţi voi
12:45 Teleshopping
13:00 Favoriţii sunteţi voi
13:45 Teleshopping
14:00 Favoriţii sunteţi voi
14:45 Teleshopping
15:00 Favoriţii sunteţi voi
20:00 Călător prin folclor
22:00 Favoriţii sunteţi voi
00:00 Familia Favorit
02:00 Spectacol "Bun gasit romanii mei"
06:00 Popas de cânt și joc

UTv Online

07:00 Alarm Clock
10:00 Music Brunch
12:00 All about...
13:00 Music Brunch
14:00 Everything is awesome!
17:00 All about Music
20:00 Top 10 L.A.
21:00 All about music
23:00 UNights
00:00 All about Music
01:00 DND My Night

MTV Online

08:00 Friendzone
08:30 Friendzone
09:00 I Used To Be Fat
10:00 Catfish: The TV Show
11:00 Catfish: The TV Show
12:00 The Hills: New Beginnings
13:00 Teen Mom OG
14:00 Teen Mom OG
15:00 Just Tattoo Of Us
16:00 Just Tattoo Of Us
17:00 Fear Factor
18:00 The Challenge: War of the Worlds 2
19:30 Just Tattoo of Us USA
20:00 Catfish: The TV Show
21:00 Catfish: The TV Show
22:00 Siesta Key
23:00 Siesta Key
00:00 World Stage
01:00 Geordie Shore
02:00 Geordie Shore
03:00 M is for Music
06:00 MTV Breakfast Club

VH1 Online

09:00 Guess The Year
10:00 This Week's VH1 Top 10
10:35 Hits Don't Lie
13:00 We Love The: 00s
15:00 Guess The Year
16:00 Beyonce: The Hits
17:00 Hits Don't Lie
19:00 We Love The: 00s
22:00 Guess The Year
23:00 This Week's VH1 Top 10
23:35 VH1 Shuffle
06:00 Rise And Shine With VH1

Music Channel Online

09:00 3> Play
09:15 Morning Mix
10:00 Euro Top 20
11:30 Hot+Hits
12:00 Power play's this week's top 10
12:45 Hot + Hits
13:30 Themed Weekend
18:30 Versus
19:00 Hot + Hits
19:30 3> Play
19:45 Hot + Hits
20:00 DJ Andi in the mix
21:00 Don't stop the party! Weekend night music mix marathon!
06:00 Morning Mix

Boomerang Online

07:00 Tom şi Jerry se dau în spectacol
07:06 Tom şi Jerry se dau în spectacol
07:13 Tom şi Jerry se dau în spectacol
07:20 Tom şi Jerry se dau în spectacol
07:26 Tom şi Jerry se dau în spectacol
07:33 Tom şi Jerry se dau în spectacol
08:50 The HAPPOS Family
09:00 Fii tare, Scooby-Doo!
09:21 Fii tare, Scooby-Doo!
11:00 Tom şi Jerry se dau în spectacol
11:06 Tom şi Jerry se dau în spectacol
11:13 Tom şi Jerry se dau în spectacol
11:20 Tom şi Jerry se dau în spectacol
11:26 Tom şi Jerry se dau în spectacol
11:33 Tom şi Jerry se dau în spectacol
11:40 Tom şi Jerry se dau în spectacol
12:00 Fii tare, Scooby-Doo!
12:21 Fii tare, Scooby-Doo!
13:00 Taffy
13:07 Taffy
13:14 Taffy
13:21 Taffy
13:28 Taffy
13:34 Taffy
13:41 Taffy
14:00 Tom şi Jerry se dau în spectacol
14:06 Tom şi Jerry se dau în spectacol
14:13 Tom şi Jerry se dau în spectacol
14:20 Tom şi Jerry se dau în spectacol
14:26 Tom şi Jerry se dau în spectacol
14:33 Tom şi Jerry se dau în spectacol
16:00 Fii tare, Scooby-Doo!
16:21 Fii tare, Scooby-Doo!
17:00 Taffy
17:06 Taffy
17:13 Taffy
17:20 Taffy
17:26 Taffy
17:33 Taffy
17:39 Taffy
18:00 Tom şi Jerry se dau în spectacol
18:06 Tom şi Jerry se dau în spectacol
18:13 Tom şi Jerry se dau în spectacol
18:20 Tom şi Jerry se dau în spectacol
18:26 Tom şi Jerry se dau în spectacol
18:33 Tom şi Jerry se dau în spectacol
20:00 Fii tare, Scooby-Doo!
20:21 Fii tare, Scooby-Doo!
21:00 Grizzy şi lemingii
21:06 Grizzy şi lemingii
21:13 Grizzy şi lemingii
21:19 Grizzy şi lemingii
21:26 Grizzy şi lemingii
21:32 Grizzy şi lemingii
21:39 Grizzy şi lemingii
22:00 Cățelul Pat
22:07 Cățelul Pat
22:14 Cățelul Pat
22:20 Cățelul Pat
22:27 Cățelul Pat
22:34 Cățelul Pat
22:41 Cățelul Pat
23:00 Grizzy şi lemingii
23:06 Grizzy şi lemingii
23:13 Grizzy şi lemingii
23:19 Grizzy şi lemingii
23:26 Grizzy şi lemingii
23:32 Grizzy şi lemingii
23:38 Grizzy şi lemingii
01:00 Taffy
01:06 Taffy
01:13 Taffy
01:19 Taffy
01:26 Taffy
01:33 Taffy
01:39 Taffy
01:46 Taffy
01:52 Taffy
02:00 Grizzy şi lemingii
02:06 Grizzy şi lemingii
02:13 Grizzy şi lemingii
02:19 Grizzy şi lemingii
02:26 Grizzy şi lemingii
02:32 Grizzy şi lemingii
02:38 Grizzy şi lemingii
02:45 Grizzy şi lemingii
03:00 Cățelul Pat
03:07 Cățelul Pat
03:13 Cățelul Pat
03:20 Cățelul Pat
03:26 Cățelul Pat
03:33 Cățelul Pat
03:40 Cățelul Pat
03:46 Cățelul Pat
03:53 Cățelul Pat
05:00 Taffy
05:06 Taffy
05:13 Taffy
05:19 Taffy
05:26 Taffy
05:33 Taffy
05:39 Taffy
05:46 Taffy
05:52 Taffy
06:00 Grizzy şi lemingii
06:06 Grizzy şi lemingii
06:13 Grizzy şi lemingii
06:19 Grizzy şi lemingii
06:26 Grizzy şi lemingii
06:32 Grizzy şi lemingii
06:38 Grizzy şi lemingii
06:45 Grizzy şi lemingii

Nickelodeon Junior Online

07:00 Becca și Gașca
07:25 Blaze si masinile uriase
07:50 Rusty Rivets
08:20 Patrula catelusilor
08:45 Patrula catelusilor
09:00 Top Wing
09:25 Top Wing
09:50 Cafeneaua Bobiței
10:20 Luminița
10:45 Abby Hatcher
11:10 Shimmer si Shine
11:34 Peppa Pig
11:40 Peppa Pig
11:45 Peppa Pig
12:00 Patrula catelusilor
12:25 Blaze si masinile uriase
12:50 Blaze si masinile uriase
13:20 Rusty repară tot
13:45 Baloane si Gupi
14:10 Top Wing
14:20 Top Wing
14:35 Patrula catelusilor
15:10 Patrula catelusilor
15:40 Max & Ruby
16:05 Purcelusa Peppa
16:10 Peppa Pig
16:20 Peppa Pig
16:30 Luminița
16:50 Abby Hatcher
17:20 Cafeneaua Bobiței
17:45 Nella, Prințesa Cavaler
17:55 Rusty repară tot
18:15 Patrula catelusilor
18:40 Blaze si masinile uriase
19:10 Top Wing
19:35 Zack si Mac
19:55 Becca și Gașca
20:15 Shimmer si Shine
20:40 Patrula catelusilor
21:10 Patrula catelusilor
21:40 Top Wing
22:00 Purcelusa Peppa
22:06 Purcelusa Peppa
22:10 Purcelusa Peppa
22:15 Purcelusa Peppa
22:25 Cafeneaua Bobiței
22:50 Shimmer si Shine
23:21 Purcelusa Peppa
23:26 Purcelusa Peppa
23:31 Purcelusa Peppa
23:35 Purcelusa Peppa
23:45 Luminița
00:10 Patrula catelusilor
00:40 Patrula catelusilor
01:05 Rusty repară tot
01:30 Blaze si masinile uriase
01:55 Patrula catelusilor
02:25 Nella, Prințesa Cavaler
02:50 Patrula catelusilor
03:15 Blaze si masinile uriase
03:35 Blaze si masinile uriase
04:00 Patrula catelusilor
04:20 Shimmer si Shine
04:45 Shimmer si Shine
05:05 Blaze si masinile uriase
05:25 Blaze si masinile uriase
05:50 Patrula catelusilor
06:10 Patrula catelusilor
06:35 Rusty Rivets

JimJam Online

07:00 Ghicește cu Jess Pe
07:12 Ghicește cu Jess Pe
07:25 Bing
07:33 Bing
07:41 Simon
07:47 Simon
07:53 Charley Merge la Școală
08:00 Monchhichi
08:12 Bravo Huckle
08:36 Kate și Mim Mim
08:47 Kate și Mim Mim
08:58 Kate și Mim Mim
09:09 Tripleții
09:17 Tripleții
09:25 Tripleții
09:33 Ghici cât de mult te iubesc
09:45 Ghici cât de mult te iubesc
10:00 Faceți loc pentru Noddy
10:11 Faceți loc pentru Noddy
10:22 Repetați cu Noddy
10:24 Repetați cu Noddy
10:26 Repetați cu Noddy
10:28 Repetați cu Noddy
10:30 Doodleboo
10:36 Doodleboo
10:42 Doodleboo
10:48 Doodleboo
10:54 Calamity Crow Sketch And Guess
10:57 Calamity Crow Sketch And Guess
11:00 Thomas și prietenii săi
11:10 Thomas și prietenii săi
11:20 Thomas și prietenii săi
11:30 Pompierul Sam
11:40 Pompierul Sam
11:50 Pompierul Sam
12:00 Bob Constructorul
12:12 Bob Constructorul
12:24 Pingu
12:30 Dot.
12:42 Dot.
12:54 Animanimals
13:00 Bobiță și Buburuză
13:05 Bobiță și Buburuză
13:10 Bobiță și Buburuză
13:15 Jarmies Series , The
13:28 Jarmies Series , The
13:41 Kipper - Tiger's Cold
13:49 Oswald
14:00 Faceți loc pentru Noddy
14:11 Faceți loc pentru Noddy
14:22 Repetați cu Noddy
14:24 Repetați cu Noddy
14:26 Repetați cu Noddy
14:28 Repetați cu Noddy
14:30 Doodleboo
14:36 Doodleboo
14:42 Doodleboo
14:48 Doodleboo
14:54 Calamity Crow Sketch And Guess
14:57 Calamity Crow Sketch And Guess
15:00 Ghicește cu Jess Pe
15:12 Ghicește cu Jess Pe
15:25 Bing
15:33 Bing
15:41 Simon
15:47 Simon
15:53 Charley Merge la Școală
16:00 Monchhichi
16:12 Bravo Huckle
16:36 Kate și Mim Mim
16:47 Kate și Mim Mim
16:58 Kate și Mim Mim
17:09 Tripleții
17:17 Tripleții
17:25 Tripleții
17:33 Ghici cât de mult te iubesc
17:45 Ghici cât de mult te iubesc
18:00 Thomas și prietenii săi
18:10 Thomas și prietenii săi
18:20 Thomas și prietenii săi
18:30 Pompierul Sam
18:40 Pompierul Sam
18:50 Pompierul Sam
19:00 Ghicește cu Jess Pe
19:12 Ghicește cu Jess Pe
19:25 Bing
19:33 Bing
19:41 Simon
19:47 Simon
19:53 Charley Merge la Școală
20:00 Monchhichi
20:12 Bravo Huckle
20:36 Kate și Mim Mim
20:47 Kate și Mim Mim
20:58 Kate și Mim Mim
21:09 Tripleții
21:17 Tripleții
21:25 Tripleții
21:33 Ghici cât de mult te iubesc
21:45 Ghici cât de mult te iubesc
22:00 Faceți loc pentru Noddy
22:11 Faceți loc pentru Noddy
22:22 Repetați cu Noddy
22:24 Repetați cu Noddy
22:26 Repetați cu Noddy
22:28 Repetați cu Noddy
22:30 Doodleboo
22:36 Doodleboo
22:42 Doodleboo
22:48 Doodleboo
22:54 Calamity Crow Sketch And Guess
22:57 Calamity Crow Sketch And Guess
23:00 Bobiță și Buburuză
23:05 Bobiță și Buburuză
23:10 Bobiță și Buburuză
23:15 Jarmies Series , The
23:28 Jarmies Series , The
23:41 Kipper - Tiger's Cold
23:49 Oswald
00:00 Thomas și prietenii săi
00:10 Thomas și prietenii săi
00:20 Thomas și prietenii săi
00:30 Pompierul Sam
00:40 Pompierul Sam
00:50 Pompierul Sam
01:00 Faceți loc pentru Noddy
01:11 Faceți loc pentru Noddy
01:22 Repetați cu Noddy
01:24 Repetați cu Noddy
01:26 Repetați cu Noddy
01:28 Repetați cu Noddy
01:30 Doodleboo
01:36 Doodleboo
01:42 Doodleboo
01:48 Doodleboo
01:54 Calamity Crow Sketch And Guess
01:57 Calamity Crow Sketch And Guess
02:00 Ghicește cu Jess Pe
02:12 Ghicește cu Jess Pe
02:25 Bing
02:33 Bing
02:41 Simon
02:47 Simon
02:53 Charley Merge la Școală
03:00 Monchhichi
03:12 Bravo Huckle
03:36 Kate și Mim Mim
03:47 Kate și Mim Mim
03:58 Kate și Mim Mim
04:09 Tripleții
04:17 Tripleții
04:25 Tripleții
04:33 Ghici cât de mult te iubesc
04:45 Ghici cât de mult te iubesc
05:00 Bobiță și Buburuză
05:05 Bobiță și Buburuză
05:10 Bobiță și Buburuză
05:15 Jarmies Series , The
05:28 Jarmies Series , The
05:41 Kipper - Tiger's Cold
05:49 Oswald
06:00 Thomas și prietenii săi
06:10 Thomas și prietenii săi
06:20 Thomas și prietenii săi
06:30 Pompierul Sam
06:40 Pompierul Sam
06:50 Pompierul Sam

History Online

07:05 Bătălia cuțitelor
08:00 Bătălia cuțitelor
08:55 Renovarea casei-zombi
09:50 Restaurări în stil Las Vegas
10:45 Aşii amanetului
11:15 Aşii amanetului
11:40 Aşii amanetului
12:10 Aşii amanetului
12:35 Războiul depozitelor
13:05 Războiul depozitelor
13:30 Războiul depozitelor: Texas
14:00 Războiul depozitelor: Texas
14:25 Războiul depozitelor
14:55 Războiul depozitelor
15:20 Extratereştri antici
16:15 Aşii amanetului
16:45 Aşii amanetului
17:10 Războiul depozitelor
17:40 Războiul depozitelor
18:10 Case vechi readuse la viaţă
19:05 Aşii amanetului
19:35 Aşii amanetului
20:00 Inexplicabil
21:00 OZN-urile: Dovezile pierdute
22:00 Regulile Bibliei
23:00 Aşii amanetului
23:30 Aşii amanetului
00:00 OZN-urile: Dovezile pierdute
01:00 Regulile Bibliei
02:00 Inexplicabil
02:50 Aşii amanetului
03:20 Aşii amanetului
03:45 Războiul depozitelor
04:05 Războiul depozitelor
04:30 Războiul depozitelor: Texas
04:50 Războiul depozitelor: Texas
05:15 Războiul depozitelor
05:35 Războiul depozitelor
06:00 Războiul depozitelor
06:20 Războiul depozitelor
06:40 Războiul depozitelor

Viasat Explore Online

07:05 Maşini mirobolante
07:30 Provocări la pescuit
08:20 Monştrii apelor
09:10 Regii fiarelor vechi
10:00 Regii fiarelor vechi
10:55 Greșeli inginerești grave
11:45 Rable resuscitate
12:30 Febra jadului
12:55 Febra jadului
13:20 Febra jadului
13:40 Febra jadului
14:05 Regii lemnului
14:55 Regii lemnului
15:40 Căutătorii de aur din Australia
16:25 Căutătorii de aur din Australia
17:10 Proiecte gigantice
18:00 Rable resuscitate
18:45 Monştrii apelor
19:40 Atelierul de la capătul drumului
20:00 Atelierul de la capătul drumului
20:25 Vânătorii de homari din Australia
21:15 Căutătorii de aur din Australia
22:00 Proiecte gigantice
22:45 Regii lemnului
23:35 Regii lemnului
00:20 Căutătorii de aur din Australia
01:05 Vânătorii de homari din Australia
01:55 Regii lemnului
02:40 Regii lemnului
03:25 Căutătorii de aur din Australia
04:10 Căutătorii de aur din Australia
04:55 Regii fiarelor vechi
05:50 Regii fiarelor vechi

Animal Planet Online

07:00 Zile grele în Oraşul Maimuţelor
07:25 Căsuţe în copaci
08:15 Acvarii la comandă
09:10 Dr. Jeff, medic veterinar
10:05 Evan în jurul lumii
11:00 Spitalul pinguinilor
11:30 Spitalul pinguinilor
11:55 Spitalul pinguinilor
12:25 Spitalul pinguinilor
12:50 Spitalul pinguinilor
13:20 Spitalul pinguinilor
13:45 Spitalul pinguinilor
14:15 Spitalul pinguinilor
14:40 Pisici infernale
15:35 Ultimii indigeni din Alaska
16:30 Maestrul piscinelor
17:25 Viață de veterinar
18:20 În sălbăticia Orientului Mijlociu
19:15 Insulele sălbatice ale Indoneziei
20:10 Insulele sălbatice ale Indoneziei
21:05 Specii pe cale de dispariţie
22:00 Proiectul Grizzly
22:55 Căsuţe pentru animăluţe
23:50 Cum am supravieţuit
00:45 Ocrotitorii animalelor
01:40 Dr. Dee: Veterinar în Alaska
02:35 Apărătorii dreptății
03:25 Poliţia Veterinară din Philadelphia
04:15 Apărătorii legii din Texas
05:02 Căsuţe pentru animăluţe
05:49 Cazuri rezolvate
06:12 Ce pot face animalele
06:35 Zile grele în Oraşul Maimuţelor

DTX Online

07:35 Echipa de revizie: Porsche-ul 356 din 1962 al Verei
08:20 Mașini pe alese: Lancia Fulvia din 1972
09:10 SOS, cine îmi salvează mașina?: Un Lincoln Convertible din '63
09:35 SOS, cine îmi salvează mașina?: Un Impala din '65
09:55 Proiecte auto la comandă: Intrare impresionantă la SEMA
10:45 Garajul lui Kindig: Sună bestial. Hai să şi arate bestial!
11:30 Motociclete americane: Senior vs Junior: Reconcilierea
12:20 Echipa de revizie: Porsche-ul 356 din 1962 al Verei
13:05 Mașini pe alese: Lancia Fulvia din 1972
13:55 Căutătorul de maşini clasice: Mașini pe alese
14:40 Proiecte auto la comandă: Intrare impresionantă la SEMA
15:30 Garajul lui Kindig: Sună bestial. Hai să şi arate bestial!
16:15 Motociclete americane: Senior vs Junior: Reconcilierea
17:05 Echipa de revizie: Porsche-ul 356 din 1962 al Verei
17:50 Mașini pe alese: Lancia Fulvia din 1972
18:40 Garajul lui Kindig: Supernova
19:25 Motociclete americane: Senior vs Junior: Rick are noutăţi
20:15 Echipa de revizie: Sunbeam-ul Tiger din 1965 al lui Jim
21:00 Imperiul fiarelor vechi: Drifturi și fiare vechi
21:50 SOS, cine îmi salvează mașina?: Un Chevy Gasser din '56
22:15 SOS, cine îmi salvează mașina?: O Nova din '66
22:35 Proiecte auto la comandă: Un Deville complet refăcut
23:25 Căutătorul de maşini clasice: XKE își marchează locul
00:10 Imperiul fiarelor vechi: Drifturi și fiare vechi
01:00 Garajul lui Kindig: Supernova
01:45 Motociclete americane: Senior vs Junior: Rick are noutăţi
02:35 Echipa de revizie: Sunbeam-ul Tiger din 1965 al lui Jim
03:20 SOS, cine îmi salvează mașina?: Un Chevy Gasser din '56
03:45 SOS, cine îmi salvează mașina?: O Nova din '66
04:05 Căutătorul de maşini clasice: XKE își marchează locul
04:50 Garajul lui Kindig: Supernova
05:35 Garajul fetelor
06:00 Garajul lui Kindig: Sună bestial. Hai să şi arate bestial!
06:45 Motociclete americane: Senior vs Junior: Reconcilierea

Viasat Nature Online

07:20 Misterele giganţilor dispăruţi
08:15 Misterele giganţilor dispăruţi
09:15 Misterele giganţilor dispăruţi
10:15 Misterele giganţilor dispăruţi
11:10 Expediție prin Europa
12:05 Expediție prin Europa
13:05 Dominic Monaghan în sălbăticie
13:50 Monştrii apelor
14:45 Animale de companie și problemele lor
15:10 Animale de companie și problemele lor
15:35 Supervet
16:30 Veterinarii din Yorkshire
17:20 Lumea naturii: Maimuțele de zăpadă
18:15 De dragul câinilor, cu Paul O'Grady
18:35 De dragul câinilor, cu Paul O'Grady
19:00 Monştrii apelor
19:55 Marile fluvii ale lumii
20:50 Veterinarii din Yorkshire
21:40 Monştrii apelor
22:35 Incredibil, dar extrem de adevărat
23:25 Filmări sălbatice
23:45 Filmări sălbatice
00:10 Incredibil, dar extrem de adevărat
01:00 Incredibil, dar extrem de adevărat
01:50 Disecţii ale giganţilor naturii
02:40 Disecţii ale giganţilor naturii
03:30 Veterinarii din Yorkshire
04:15 Minunății naturale
04:40 Minunății naturale
05:00 Statele Unite ale Animalelor
05:25 Statele Unite ale Animalelor
05:50 Statele Unite ale Animalelor
06:10 Statele Unite ale Animalelor
06:35 Statele Unite ale Animalelor

Fine Living Online

07:00 O curte așa cum am visat
07:25 O curte așa cum am visat
07:50 Acasă la Tia Mowry
08:15 Acasă la Tia Mowry
08:40 Dependentă de renovări
09:05 Dependentă de renovări
09:30 Constructorii de hambare
10:20 Locuințe deloc obișnuite
11:10 Lucruri recuperate și transformate
11:35 Lucruri recuperate și transformate
12:00 Acasă la Giada
12:25 Acasă la Giada
12:50 Acasă la Tia Mowry
13:15 Acasă la Tia Mowry
13:40 Cina la Tiffani
14:05 Cina la Tiffani
14:30 O curte așa cum am visat
14:55 O curte așa cum am visat
15:20 Acasă la Tia Mowry
15:45 Acasă la Tia Mowry
16:10 Dependentă de renovări
16:35 Dependentă de renovări
17:00 Constructorii de hambare
17:50 Locuințe deloc obișnuite
18:40 Lucruri recuperate și transformate
19:05 Lucruri recuperate și transformate
19:30 Acasă la Giada
19:55 Acasă la Giada
20:20 Regii piscinei
20:45 Regii piscinei
21:10 Case de vis în Hawaii
21:35 Case de vis în Hawaii
22:00 Bucătării transformate
22:25 Bucătării transformate
22:50 Lucruri recuperate și transformate
23:15 Lucruri recuperate și transformate
23:40 Acasă la Giada
00:05 Acasă la Giada
00:30 Regii piscinei
00:55 Regii piscinei
01:20 Case de vis în Hawaii
01:42 Case de vis în Hawaii
02:05 Bucătării transformate
02:27 Bucătării transformate
02:50 O curte așa cum am visat
03:12 O curte așa cum am visat
03:35 Acasă la Tia Mowry
03:57 Acasă la Tia Mowry
04:20 Dependentă de renovări
04:42 Dependentă de renovări
05:05 Lucruri recuperate și transformate
05:27 Lucruri recuperate și transformate
05:50 Lucruri recuperate și transformate
06:12 Lucruri recuperate și transformate
06:35 Camere total transformate

Food Network Online

07:00 Gătim pe bune
07:22 Gătim pe bune
07:45 Cu Guy la băcănie
08:30 Restaurante americane
08:52 Restaurante americane
09:15 Bucătăreasă la fermă
09:37 Bucătăreasă la fermă
10:00 Giada la plajă
10:25 Bucătărie în stil sudist
10:50 Bucătărie în stil sudist
11:15 Meniuri pe plajă
11:40 Meniuri pe plajă
12:05 Bucătărim împreună
12:55 Bucătăreasă la fermă
13:20 Bucătăreasă la fermă
13:45 Restaurante americane
14:10 Restaurante americane
14:35 Copii mici, bucătari mari
15:25 Ingrediente misterioase, rețete delicioase
16:15 Cel mai bun cofetar din America
17:05 Giada la plajă
17:30 Bucătărie fără scrupule
18:20 Ingrediente misterioase, rețete delicioase
19:10 Cu Guy la băcănie
20:00 Greii grătarelor
20:50 Contra lui Bobby Flay
21:15 Contra lui Bobby Flay
21:40 Talente culinare în familie
22:30 Ingrediente misterioase, rețete delicioase
23:20 Cel mai bun cofetar din America
00:10 Regele cofetarilor în competiție
01:00 Restaurante americane
01:22 Restaurante americane
01:45 Cu Guy la băcănie
02:30 Bucătărie fără scrupule
03:15 Talente culinare în familie
04:00 Ingrediente misterioase, rețete delicioase
04:45 Cu Guy la băcănie
05:30 Giada la plajă
05:52 Giada la plajă
06:15 Cel mai bun cofetar din America

DocuBox Online

07:00 Ştiinţă şi tehnică
07:30 Ştiinţă şi tehnică
08:00 Nu vă uitaţi paşaportul
09:00 Limita lichidă
10:00 Aviatorii
10:30 Aviatorii
11:00 Spre sud
11:30 Spre sud
12:00 Cultură străveche
13:00 Cu taxiul prin asia
13:30 Cu taxiul prin asia
14:00 Aliaţii animalelor
14:30 Aliaţii animalelor
15:00 Aliaţii animalelor
15:30 Aliaţii animalelor
16:00 Jungla vie
17:00 Minunile lumii
18:00 Nomazi
19:00 TRAVEL NOTEBOOKS - GUATEMALA
20:00 GREEN
21:00 Pe urmele vântului
22:00 Comorile mexicului
00:00 În jurul lumii în 80 de insule - o călătorie către infinit 1
00:30 În jurul lumii în 80 de insule - o călătorie către infinit 1
01:00 Ţinutul de sub mare
02:00 Inspirând vieţi la nivel global
02:30 Inspirând vieţi la nivel global
03:00 De partea asta a paradisului- tahiti
04:00 Aromele greciei
04:30 Aromele greciei
05:00 Minunile lumii
06:00 Plan de călătorie
06:30 Plan de călătorie

CBS Reality Online

07:00 În luptă cu gunoaiele
07:50 Rumble & Hum, tatuaje cu personalitate
08:40 Paza de coastă din Australia
09:05 Paza de coastă din Australia
09:30 Comorile lui Cari
09:55 Case de amanet din Marea Britanie
10:45 Vecini de coşmar
11:35 Jafuri în Marea Britanie
12:00 Judecătoarea Judy
12:25 Judecătoarea Judy
12:50 Detectivi în halate albe
13:15 Rumble & Hum, tatuaje cu personalitate
14:05 Recuperatorii din San Fernando Valley
14:30 Recuperatorii din San Fernando Valley
14:55 Comorile lui Cari
15:20 Paza de coastă din Australia
15:45 Paza de coastă din Australia
16:10 Judecătoarea Judy
16:35 Judecătoarea Judy
17:00 Vecini de coşmar
17:50 Case de amanet din Marea Britanie
18:40 Detectivi în halate albe
19:05 Jafuri în Marea Britanie
19:30 Rumble & Hum, tatuaje cu personalitate
20:20 Judecătoarea Judy
20:45 Judecătoarea Judy
21:10 Recuperatorii din San Fernando Valley
21:35 Recuperatorii din San Fernando Valley
22:00 Crime neelucidate
22:50 Minut cu minut
23:40 Experiențe paranormale
00:30 Crime care au şocat Australia
01:25 Adolescenți criminali
02:15 Recuperatorii din San Fernando Valley
02:40 Minut cu minut
03:30 Crime neelucidate
04:20 Judecătoarea Judy
04:40 Judecătoarea Judy
05:05 Judecătoarea Judy
05:25 Recuperatorii din San Fernando Valley
05:50 Recuperatorii din San Fernando Valley
06:10 Case de amanet din Marea Britanie

Hora TV Online

Informatii

Pentru mai multe informatii despre cum puteti vedea canale tv online la www.CanaleOnline.tv consultati pagina de AJUTOR.