Disney Channel Live

Acum:  Alex şi trupa - Sez.3, Ep.20
Urmeaz─â:  Alex şi trupa - Sez.1, Ep.1

Pasul 1. Alege unul din serverele de mai jos.

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

Daca un server nu merge, alege altul! Instaleaza player-ul necesar.

Nu ai AcePlayer instalat ?

Pasul 2. Apasa butonul de mai jos pentru a vedea Disney Channel Live cu AcePlayer.

Programul TV la Disney Channel Live
07:05  Elena din Avalor - Sez.1, Ep.22
07:30  Elena din Avalor - Sez.1, Ep.23
07:55  Prințesa Stea contra Forțelor Răului - Sez.4, Ep.17
08:20  Prințesa Stea contra Forțelor Răului - Sez.4, Ep.18
08:45  Prințesa Stea contra Forțelor Răului - Sez.4, Ep.19
09:05  Milo Murphy's Law - Sez.1, Ep.20
09:30  Ciudațeni - Sez.2, Ep.1
10:00  Copiii Bionici - Sez.1, Ep.9
10:30  Copiii Bionici - Sez.1, Ep.10
11:00  Casa lui Raven - Sez.3, Ep.15
11:30  Casa lui Raven - Sez.3, Ep.19
12:00  Kirby Buckets - Sez.2, Ep.11
12:30  Kirby Buckets - Sez.2, Ep.12
12:55  Povestirile lui Mater - Sez.1, Ep.2
13:00  Disney 11
13:30  Disney 11
13:55  Povestirile lui Mater - Sez.1, Ep.4
14:00  Bizaardvark - Sez.2, Ep.12
14:30  Bizaardvark - Sez.2, Ep.14
15:00  Just Roll with It - Sez.1, Ep.1
15:30  Just Roll with It - Sez.1, Ep.2
16:00  O poveste încâlcită: Serialul - Sez.2, Ep.11
16:30  Miraculous: Buburuza și Motan Noir - Sez.3, Ep.4
17:00  Casa lui Raven - Sez.3, Ep.19
17:30  Casa lui Raven - Sez.3, Ep.16
18:00  Penny de la M.A.R.S. - Sez.1, Ep.7
18:30  Penny de la M.A.R.S. - Sez.1, Ep.8
19:00  O balerină la Paris
19:35  O balerină la Paris
20:05  Prințesa Stea contra Forțelor Răului - Sez.4, Ep.2
20:30  Cățelul Blogger - Sez.1, Ep.6
21:00  Cățelul Blogger - Sez.1, Ep.7
21:30  Luna
22:30  Disney The Lodge
22:55  Povestirile lui Mater - Sez.1, Ep.3
23:00  Alex şi trupa - Sez.3, Ep.20
23:30  Alex şi trupa - Sez.1, Ep.1
00:00  Penny de la M.A.R.S. - Sez.2, Ep.9
00:30  Penny de la M.A.R.S. - Sez.2, Ep.10
00:55  Cronicile Evermoor - Sez.1, Ep.20
01:20  Cronicile Evermoor - Sez.1, Ep.20
01:45  Violetta
02:40  Binny si Fantoma
03:05  Binny si Fantoma
03:30  LoliRock
03:55  LoliRock
04:20  Motanul deghizat - Sez.1, Ep.9
04:40  Motanul deghizat - Sez.1, Ep.10
05:00  Motanul deghizat - Sez.1, Ep.17
05:20  Motanul deghizat - Sez.1, Ep.18
05:40  Băiatul stridie - Sez.1, Ep.10
06:00  Miraculous: Buburuza și Motan Noir - Sez.1, Ep.19
06:20  Miraculous: Buburuza și Motan Noir - Sez.1, Ep.20
06:45  Miraculous: Buburuza și Motan Noir - Sez.1, Ep.19

Canale Filme TV Live